Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csinaljak ha ugy erzem...

Mit csinaljak ha ugy erzem meg kattanok?

Figyelt kérdés

A kerdesem total osszeszedetlen es ertelme sincs...

Hogy lehet kilepni egy erzelmileg bantalmazo kapcsolatbol?

Mi az ami mégis hozza kot azon kivul hogy egy idiota hulye vagyok?

26 eves vagyok, 2 eve benne egy kapcsolatban ami tobb rosszat ad mint jot...

Iszonyat egyedul erzem magam es nem is tudok ertelmesen fogalmazni mert kiugrik a szivem a helyerol, azt erzem darabokra tepnek es rugdalnak ameg csak lehet..

Valakinek nem lenne kedve beszelgetni egy szerencsétlennel? :(


2019. febr. 22. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jè aterzem 25 vagyok 5eves kapcsolatban es ugyan igy erzem.
2019. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi köt ahhoz az emberhez, akivel együtt vagy? Tönkre fogod tenni az életed. Engedd el. Megkönnyebbülsz.
2019. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom első, fogalmam sincs hogy lehet 5 évig bírni ezt.. :( én már most szetszakadok belül nap mint nap.. többet sírok mint egy gyerek...

sajnos en se tudom mi kot hozza, csak azt latom hogy az onbizalmam egy nagy nulla lett, elhiszem h mar sose kellhetek senkinek... talan ez köt hozza, hogy elhiszem h egyedul maradnek orokre...

utálatos vagyok a csaladommal, egy ingerult idegbeteg... utálom amilyen ember lettem mellette... de valahogy mindig visszaédesgeti magát :(

Nem maradtak barátaim, egyszerűen nincs kivel beszélnem...

nem önsajnáltató kerdesnek szantam egyebkent... nagyon össze akarom szedni magam és erősebb lenni, de nem megy... ha szakítanánk ő sem maradna és szó szerint totál egyedül maradnék :(

2019. febr. 23. 00:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elérte a célját baba. De ezt ne fogadd el. 26 éves vagy bakker. Légy egy kicsit talpraesettebb. Előtted még mindíg az egész élet. Kivéve akkor, ha egy ilyen baromra vedztegeted az időd. Ne szorongj, kezdj el élni. Kezdésnek az is elég, hogy az ég kék, a fű zöld és jön a tavasz.
2019. febr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy én is csináltam 3 évig. Bánom azt az időt.
2019. febr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

# 1 vagyok

Elkepeszto amit irsz ugyan ilyen helyzetben vagyok/voltam annyi kulonbseggel hogy eldontottem a csaladomra nem fogom kivetiteni a hangulatom amit pl elbasz a parom. Es hulyen hangzik de ilyen önépito dolgokat olvasok es probalok valtoztatni kilepni a dologbol valahogy.

2019. febr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Es nem maradnal egyedul ott a csaladod.. baratokat meg tudsz barmikor szerezni. De teny ha kilepsz utana par het honap mire onmagadra talasz ujra.
2019. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Látom hogy a celjat elerte... minnel idegesebb vagyok latvanyos mennyire elvezi...

Az elejen iszonyat mas volt... nem is értem hogy változhat valaki ennyit, vagy nem e tényleg én formáltam ilyenné..

A szüleim szerintem a bocsánat szót hallják tőlem mostanában a legtöbbször, iszonyatosan erzem magam hogy egy ilyen ember miatt őket bántom meg.. és már többször éreztették, hogy nem nagyon latjak a jövőt ezzel a fiúval..

Tudom hogy lépnem kéne... de amúgy ez a 2 év úgy leszívott, ne tudd meg milyen öregnek érzem magam 26 évesen.. azt erzem lemaradtam... az ismeroseim 80%a házas, gyerek, stb... irigykedem :(

Irigykedem, hogy masoknak így összejött, nekem meg egy normalis kapcsolatom se lesz soha..

Tininek amilyen könnyen baratkoztam, most annyira nehezen... borzasztó unalmas embernek érzem magam.. :/

2019. febr. 23. 00:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Együtt laktok? Ha igen, az technikailag nehezebb, mert az egyiknek el kell költöznie, de ha külön, akkor szépen holnap közlöd vele, hogy vége, és onnantól kezdve egyáltalán nem állsz vele szóba. Egyáltalán! Nem veszed fel, törlöd. Senki nem fogja ezt helyetted meglépni, neked kell. A te felelősséged, hogy ne tedd tönkre a saját életedet, hanem élj! Legyél már végre felnőtt, elég nagy kislány vagy hozzá!
2019. febr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem élünk együtt...

Tudom, hogy nekem kell a sarkamra állnom... de mindig elhibázom, hogy másnapra vagy lenyugszom és elhiszem hogy megint én voltam a hibás... vagy másnap megint kedves és akkor elhiszem hogy na... majd most biztos változik ...

Volt hogy próbáltam szakítani... volt h tudtam tartani magam de akkor meg a szüleimen keresztül keresett és játszotta a hős lovagot hogy ő annyira szeret hogy nem fogja hagyni hogy ez vesszen..

Na és itt kezdődik a baj... hogy én mindent benyelek mert naív vagyok..

2019. febr. 23. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!