Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Min kellene változtatnom?

Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Hello. Magányosnak érzem magam,barátaim nem nagyon vannak 2db ot leszámítva,de velük se megyek sokra mivel az 1ik elköltözött,a másik meg 1 kocka. Amelyik elköltözött nem nagyon ír,de ha én írok neki se nagyon válaszol,tehát haldoklóban van mind a 2 "barátságom". Barátnőm nincsen,mèg nem is volt,valamiért félek az elutasítástól,attól hogy nem fogok neki megfelelni,ha leszólítok valakit(nyílván nem a sarki boltban) lehet leolt a sárga földig.

Volt hogy a lányok jöttek oda,de azokat elutasítottam mivel nem az én esetem volt 1ik se.

Annak pedig nincs értelme hogy 1hétre összejönni valakivel akit nem is szeretek,saját magamat becsapni.

Van aki szerint túl válogatós vagyok,de nem így van csak keresek 1 olyan dolgot az adott személyben ami megfog,és érzem nála hogy ez nem 2 hétig fog tartani. Nem,nem a modellekre gondolok hogy fullosnak kell lennie,hanem legyen benne valami ami megfog,a szeme,mosolya,nevetése például,és nagyon fontos hogy ne legyen 1 liba aki vagy a pénzre,vagy a folyamatos nyavajgását nyomja. Tudom,ott van az insta,facebook,snapchat,tinder, de ezeknek a nagy részénél kép alapján már el is dőlt a sorsod. (Nem vagyok felregisztralva eggyik oldalra se már.)

Tehát ez is kilőve.

Bulikra nem járok mivel egyedül nem tudnék mit csinálni,manapság már mindenki csoportokba jár el bulizni,szórakozni.

Nagyrészt szabadidőmbe(suli után) otthon vagyok,vagy edzésen.

Tudom,nem fog a lehetőség csak úgy elém pottyanni,de jelenleg nem érzem hogy túl sok mindent tudnék tenni.

A kötekedő kommentek nyugodtan jöhetnek, figyelmen kívül fogom hagyni őket.

18/F



2019. febr. 25. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, én jóval idősebb vagyok nálad, mégsem tudnék értelmes tanácsokat adni, mivel valószínű hasonló vagyok, mint te.

Amikor annyi idős voltam mint te, még nem voltak okostelefonok, meg az internet sem volt annyira elterjedve. Így sokkal több tizenéves volt az utcán, péntek-szombat este a szórakozóhelyeken, főtéren, suli után a városban, akárhol. Jó beszélgetések alakultak ki, mivel máshol ezt nem tudtok kiélni. Könnyebb is volt a csajozás, sokkal, általában az első benyomás döntött, vagy hogy mennyire vagy poénos, milyen szöveged van. Manapság ez tökre megváltozott. Ha bemegyek a városba délután, mikor kb. a suli van, max haza igyekvő fiatalokat látok, aztán hamar kiürül a város. Főtéren nincsenek viháncoló tinik, péntek este is már inkább a züllött réteg van bent. Gondolom a legtöbbje már neten beszélget egymással, ahol az ismerkedés már inkább szánalmasabb kategória. Írás alapján bárki lehet szimpatikus, akár hetekig, hónapokig eljuthat a beszélgetés amíg nem találkoztok élőben, ahol viszont lehetséges, hogy nem lesz meg a szikra. Ha nem vagy eljárós, bulizós, neten sem szeretnél ismerkedni, akkor marad az élet. Mire gondolok? Ha eljársz mondjuk konditerembe, néha odaszólni 1-2 szót egy csajnak, beszélgetésbe elegyedni, aztán hátha legközelebb is találkoztok, akkor is dumálni egy kicsit, és így tovább. De lehet ez egy sorban állás a boltban, eljárni futni, ha van a közelben futópálya, és ott szóba elegyedni valakivel. Közös edzésekre eljárni, ahol nők, férfiak vegyesen vannak. Buszmegállóban a buszra várva. De ugye mindehhez önbizalommal is rendelkezni kell, és merni kell, ami a legnehezebb. Ezen kívül max várhatsz a csodára, mint amit én is csinálok nagyjából. Sajnos manapság már olyan igények vannak a nőknek, hogy nem egyszerű megfelelni, aztán ha minderre még nem vagy egy nyitott ember, sőt introvertált vagy, akkor az esélyeid a béka segge alatt lesznek. Amúgy mész egyetemre? Új közeg, új élethelyzetek, ott lehet sikered. Kitartás, mert én már feladtam.

2019. febr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel a problémával /22F/
2019. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1# Köszi a tanácsokat,konditeremben edzés közbe tênyleg lehet ismerkedni,és nem is olyan nehéz mert a téma adott.

De szintúgy ez vonatkozik a futópályára is.

Egeyetemre nem tervezek menni,oda azért sok ész kell. :D


Ne adjátok fel,de ne a gép előtt üljetek mert úgy tényleg nem lesz semmilyen csoda. :D


Régi ismerőst keressetek fel ha van,és ha már vele elmentek 1 sört meginni ott találhattok valakit magatoknak.

Ha nem,akkor csak sétáljatok 1et,hátha.

És legyen szigorú a test,ne csontváz. :)

2019. febr. 26. 17:10
 4/4 anonim ***** válasza:

De-de, pedig nagyon az elvárásaid még mindig. :) Idővel rá fogsz jönni. Ellenben ha nem kombinálsz, hanem csak ismerkedsz, elvárás nélkül, akkor bármi megtörténhet - kivéve, ha meg akarod markolni, ami, aki épp közel van.


A jelen a legfontosabb, de nem csak az.


Ha megmarkolod a homokot, szétfolyik a kezedben. Ha meg se fogod, akkor se értél hozzá.


Arany középút: csak nyújtsd oda a kezed óvatosan, ahova szeretnél érni, de ne akarj, ne markolj, csak legyél óvatos, gyengéd, figyelmes, kivéve, amikor gyanút érzel és támadást, olyankor menekülj, végső esetben védekezz.


Ha ezt egyszer megérted, sose fogsz félni a visszautasítástól, mivel nem akarsz kapni semmit, csak megtanulsz elfogadni olyat, amire nyitott vagy. És ekkor az átlagostól a szuperig bármi érhet.


Aki a kicsit nem becsüli a nagyot nem érdemli.


Lehet h még legalább 10 év, mire EGYBEN, összefüggéseiben ráérzel az egészre, amikről írtam. DE attól még lehet fokozatosan haladni az úton.


Sok évtizedes tapasztalataimat írtam le, annak fényében, hogyan raktam össze fejben, utólag.

2019. márc. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!