Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha öngyilkos lennék, akkor...

Ha öngyilkos lennék, akkor azzal saját magamon kívül senkinek sem ártanék, ugye?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 05:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Pedig ártasz...
2019. febr. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Dehát egyedül magamban okozok kárt
2019. febr. 26. 06:02
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
A csaladodnak, barátaidnak fájdalmat okoznál. Annak pedig, aki rád talál, életre szóló sokkot
2019. febr. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ.

Ha egy ilyen eszmefuttatás is meghaladja a képességeidet, akkor nem biztos hogy van olyan ember akit ez zavarna.

2019. febr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Nõ miatt akarsz öngyilkos lenni? Ne már! Én már vagy 20 - szor megölhettem volna magamat nõ miatt!

Pénz kell a nõkhöz igen, meg egzisztencia. De ismerek olyan lányt is, aki olyan fiú van együtt, akinek csak egy olcsó autója van, az anyjával él.

Viszont a srác meló mellett suliba jár.

A lány azt mondja, õ együtt akarja felépíteni a közös jövőjüket! Szép a lány egyébként!

De, való igaz, hogy 1 az ezerből az ilyen lány sajnos...

2019. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
A te esetedben csak magadnak. Kivéve ha egy magas épületről leugranál és valakire ráesnél, akkor ő is meghalna.
2019. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
48%

Attól függ, hogy hogyan, ha ügye ugrassz akkor még a látvány is sokkoló egyeseknek és lehet maradandó károkat okoznál valakimél, ha vonat akkor a mozdonyvezetőnek, ő is ember. Ha kötél akkor meg ha nem pontosan úgy csinálod mint a hóhér tanfolyamon oktatják akkor lehet pár csigolyád törik és örökre az ágyba maradsz vegetálni , elméd tiszta lesz. Ha elgázosítod a garázst vagy a szobát akkor azt is megölöd aki rádtalál ha nem figyel. Eret úgy sem mertek vágni mert az qqurvára fáj , mentőt hívnál.


Mi a faxnak gondolkodsz ilyeneken? Nekem pl. ártanál mert én megkedveltelek. Írj , és dumcsizunk egyet ha szükségét érzed.

2019. febr. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%

Vannak napok,amikor mindenkiben felötlik:mi volna ha nem lennék?

Csak abba gondolj bele:mekkora örömet okoztál az érkezéseddel?

Amikor minden nap ér valami:akár jó,akár rossz,fantasztikus érzésvilág vesz körül/sajnos az autistáknak külön kell megtanulniuk/.

Egészséges vagy?..Vajon akik komoly erőfeszítéseket tesznek a mindennapi létért /gond a közlekedés,vásárlás,nincs számára munkahely,nincs önállósága! Totális nehézségek árán élni akarnak!

Ha te nem lennél mi lenne,amit te alkottál és nélküled nem lenne?

Meg fog erősödni a lelked:ez segít neked átvészelni a később jövő megrázkódtatásokat!Csak a mùlt tud visszaigazolást adni,hogy valamikor jõl döntöttünk illetve a sors jól döntött helyettünk!!

2019. febr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Ezüstkutya ***** válasza:
18%
Szerintem mindenkibe van valami érték amivel hozzá ad a világhoz es ezzel akár az egész világnak. Persze ez egy elnagyolt válasz, de mondhatnám azt is, hogy neeeeeeee teeeeed!!!
2019. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Egy lány öngyilkos lett még amikor gimis voltam. Ugyanezt hitte, amit te. A barátait kellett volna látnod, hogy összeomlottak, a szüleiről azt hittük, belebolondulnak, az isztálytársait, tanárait is megviselte. Hiába nem ártasz vele fizikailag senkinek; el sem tudod hinni, mekkora lelki kárt okozol.
2019. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!