Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Milyen személy lenne az ideális számodra, ha megteremthetnéd?

Milyen programokban lenne társad, milyen érdeklődése lenne, milyen tulajdonságokkal rendelkezne?

Kor+nem

febr. 26. 18:10  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Védelmező, előrelátó, Humoros, Realista, őszinte, szeret szeretni és szeretve lenni. Szereti a buborékokat, a csillagokat nézni az éjszakai égen. Nem baj ha keveset beszél, de ne beszéljen nálam is többet.

Sportoljon velem, utazzon velem, tartson a földön, ha az optimizmusom már túlzás lenne, engedje hogy foglalkozzak vele és legyen természetes hogy a maga módján viszonozza. Legyen legalább olyan határozott és kitartó mint én.

Minimum velem egyidős legyen, a neme mindegy :) de a párom gondolom egy lányt preferálna jobban.

N

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont febr. 26. 18:33 Privát üzenet
Egy aranytojást tojó tyúkot szeretnék. 30N

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont febr. 26. 18:33 Privát üzenet
mirőlszól nevű felhasználó válasza:

Jóvanazúgy

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont febr. 26. 18:36 Privát üzenet

Nem kell megteremteni, létezik.

Reneszánsz, nem.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont febr. 26. 18:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Alakul :D

# 5/12Időpont febr. 26. 18:52 Privát üzenet

Tulajdonság: Jó segg,jó mell.

Érdeklődés: Szex.

F

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont febr. 26. 19:32 Privát üzenet
Tőlem (18) kicsit fiatalabb lány aki megértő elfogadó hűséges szeret és nem olyan mint a mai "lányok" röviden tömören ennyi :D Programok/érdeklődés inkább az ami nekem van, online téren ez-az, és együtt lenni egész nap. Mit irjak mi, nekem csak ennyi vágyam van. Bár elég lehetetlen, de ez :C

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont febr. 26. 19:35 Privát üzenet
Aranyos, elfogadó, sokat lehessen vele beszélgetni, és egyben haver is legyen. Kirándulások, utazások, mozi, éttermek, sétálgatás, otthon filmezés, társas, puzzle kirakás, akármi. Az nem feltétlen szükséges, hogy egy érdeklődési körünk legyen, nekem már annyi elég lenne, hogy valamilyen szinten érdekeljék a filmek. Ja és a problémákat is meglehessen vele beszélni, ne durcáskodás, sértődöttség, veszekedés legyen. F/30

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont febr. 26. 19:40 Privát üzenet
Egy Steven Segal női verzióban jönne be leginkább. Megfontolt, határozott, de ha kell, akkor tombol. Kölcsönösen tanítanánk egymást. (37F)

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont febr. 26. 20:08 Privát üzenet

Végre egy értelmes kérdés istenem..

Maximálisan hűséges legyen,őszinte,becsületes,erősebb személyiség,legyen kissé álmodozó,spirituális, de azért álljon 2 lábbal a földön, legyen humoros, ne legyen munkakerülő, szeressen velem felnőttként is néha meséket nézni , szeresse velem bámulni a tavakat, a holdat, a csillagokat, szeresse az állatokat, es én legyek a legfontosabb neki az életben. Szeressen velem mókázni,nevetni, legyenek közös titkaink, hülyéségeink,amit csak ketten értünk meg, ha beteg vagyok ő legyen az őrangyalom és vigyázzon rám. 24L

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont febr. 26. 22:14 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy telne szamodra egy tokeletes nap?
Nektek hogy telik el egy ideális hétvége?
Milyen az ideális lány/nő? Milyen legyen?
Számotokra milyen az ideális lány?
Úgy érzem, hogy csak a halál lehet a számomra ideális. Egy pár jó tanácsot valaki?
13 eves vagyok, kitunoen tanulok, de valahogy mindig faradtnak erzem magam. Szerintetek mennyi lenne szamomra az idealis alvas mennyiseg?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!