Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem értek semmihez se,...

Ha nem értek semmihez se, akkor hajléktalan leszek?

Figyelt kérdés
Nézegettem szakmákat,és az a helyzet,hogy nekem egyik se jön be, nem is érdekel egy se. Érettségi meg az olyan mint kb. a 8 általános. Mit csináljak? Komolyan hajléktalan leszek később?
2019. febr. 27. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Hát sanszos nagyon.
2019. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Biztos abszolút semmi sem érdekel? Olyan se amiből nem, vagy nehezen lehet megélni?
2019. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor a fél ország hajléktalan lenne:)

Addig tuti sz*r melód lesz kevés pénzért, de bármikor továbbtanulhatsz, ha rájössz, mi érdekel. Az a lényeg, hogy legyél nyitott.

2019. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Majd rájössz idővel. Nem ráérsz? Keress valami munkalehetőséget és tanulj olyan irányba amire szükséged lehet hogy válogathass a lehetőségek között. Nem kell hogy mindenkinek a munkája legyen a hivatása, ettől még szeretheted, később meg mikor rájössz mit szeretnél, lesz honnan elindulnod, lesz tapasztalatod alap dolgokban.
2019. febr. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ja és én sem értek semmihez. Nem vagyok hajléktalan, nem sz@r a munkám, de értem mi ez a panik, én is így éreztem suli után. Nem leszel a társadalom számkivetettje ha nem csinálsz rettenet nagy hülyeségeket. Ne írj alá csukott szemmel papírokat, az elég fontos.
2019. febr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha semmihez sem értesz, még mindig elmehetsz politikusnak.

(Sajnos)

2019. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem is értesz semmihez és mindenhez tudatlan vagy, az még nem hajléktalanság!

Hajléktalan az, akinek nincs lakhatási lehetősége, ettől függetlenül lehet akár három doktorátusa is.

Semmihez nem értőnek is lehet palotája.

2019. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
gyárba is kell valaki
2019. febr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hülyére is keresheted magad.

alapíts szektát

menj el távgyógyítónak

csinálj értelmetlen youtube videókat primitív humorral

találj ki egy új diétát aminek semmi értelme és írj róla könyvet

írj könyvet arról, hogy nem értesz semmihez

tarts motivációs előadásokat arról, hogy nem értesz semmihez


Annyi lehetőség van, ha elég kreatív vagy és pofátlan, még jobban megszedheted magad, mint egy szakmával.

2019. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
az emberek 95 százaléka, a világon semmihez nem ért, és irodákban tengetik végig az életüket
2019. febr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!