Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme az igyekezetnek,...

Van értelme az igyekezetnek, ha úgyse lesz barátnőm és egyedül fogok megöregedni?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs.Ezért nem is lépek tovább.Nem tanulok nyelveket,nem akarok külföldre menni,nem váltok munkahelyet,maradok itt ahol vagyok havi százezerért.Úgyse fogok kelleni egy lánynak sem,minek kéne igyekeznem?
2019. febr. 27. 22:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%

Nem másért kell cselekedni hanem magadért. A társ egy jó adalék ami kitudja a hiányaidat tölteni de ha nem magadért cselekszel társ mellett az vissza fog csapni.

A válasz az hogy megéri

2019. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Akkor lenne értelme igyekeznem,ha lenne saját családom,feleség,gyerekek,vagy legalább egy barátnő akivel gyereket terveznénk.De így nincs.Néha úgy érzem,mintha már nem is élnék.
2019. febr. 27. 22:16
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

Mert ha lenne egy lány akkor nyelvet tanulnál, munkát vállalnál és külföldre mennél?

Azt hiszed egy baránő megoldás? Több probléma és negativitás fog az életedbe jönni mint amilyen volt :D

Pont most kéne ezeket megcsinálnod mert nincs ki aki hátráltatna!

2019. febr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Egy barátnő nem hátráltat,hanem motivál.Ha lenne egy barátnőm,úgy érezném lenne értelme az életemnek.Érezném,hogy élek.
2019. febr. 27. 22:38
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

Az igyekezet nélküli egyhelyben tapicskolás, tulajdonképpen nem is stagnálás, hanem visszafejlődés.


Az egyik dolog a másikra épül. Amíg ilyen szinten sem vagy fontos magadnak, addig más sem fog annak tartani, ráadásul ha magadat sem szereted, akkor nem tudsz jól működni egy párkapcsolatban. Ne attól várd a csodát, hogy lesz majd egy szerelmed, mert nem az oldja meg a jelenlegi problémádat.

Fejlődj (kívül-belül) önmagadért, lehet, hogy eleinte nem érted, hogy miért érdemes, de amikor más leszel, jobb, élettelteli, vidám és visszajelzéseket kapsz, akkor világossá válik. Az öröm és az, hogy magaddal is rendben vagy, pedig mindig vonzó úgy általában, nem csak az ellenkező nem számára.

2019. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Járhatnék akár mindennap edzőterembe,akkor se érdekelnék egy lányt se.Egyszerűen kevés vagyok hozzá hogy barátnőm legyen.Más típusú fiúk tetszenek a lányoknak nem az olyanok mint én.
2019. febr. 27. 22:49
 7/29 anonim ***** válasza:
44%
Ne legyél már ilyen pesszimista, mi az ami másban több van,mint benned?Mindenki megtalálja az igényeinek megfelelõ partnert.
2019. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem érdeklem a lányokat.Beszélgetésnél tovább soha nem jutok egy lánnyal se.Nem tetszem nekik.Nem is tetszettem soha és nem is fogok a jövőben sem tetszeni.
2019. febr. 27. 23:02
 9/29 anonim ***** válasza:
45%
Én is igy vagyok vele, hiába lenne jó nekem még egy 14 éves is ha van esze, ha ribi a legtöbb és esélyem sincsmegismerni valakit... :( Igy pedig csak haladok az ivás felé és szeretném befejezni az életem.. Egy lány lenne az életem értelme, de esélytelen. Szóval átérzem :'(
2019. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk azzal hogy itt sajnáltatod magad nem is fogsz előlrébb jutni xd
2019. febr. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!