Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme az igyekezetnek,...

Van értelme az igyekezetnek, ha úgyse lesz barátnőm és egyedül fogok megöregedni?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs.Ezért nem is lépek tovább.Nem tanulok nyelveket,nem akarok külföldre menni,nem váltok munkahelyet,maradok itt ahol vagyok havi százezerért.Úgyse fogok kelleni egy lánynak sem,minek kéne igyekeznem?
2019. febr. 27. 22:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
46%
Igazad van, a lányok tényleg nem szeretik a hisztis p_csa fiúkat
2019. febr. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ritka de vannak elfogadó aranyos lányok akik foglalkoznak a belsővel és nem a külsővel, akiket érdekel hogy vagy lelkileg. Na most az utolsó 2f..sz pont nem érdemel ilyen lányt. Bár mi se fogunk találni szóval elhiszem kérdező hogy eleged van, én is a véget tervezem már..:(
2019. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Engem már nem érdekel semmi csak teljenek a napok.Jó idő van kint,ha lenne barátnőm most kimennék vele sétálni.De nincs,ezért inkább bent a szobában fekszek egész nap.Nem megyek sehová.
2019. febr. 28. 13:15
 14/29 anonim ***** válasza:

Pedig a szép magányos lányok pont kint sétálnak😉

Ma szedtem fel az egyiket😎 Holnap randizunk

2019. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
58%
Szerencsés utolsó, nekünk asszem ilyen sosem lesz.. Kérdező tljesen megértelek, 0-24 itthon vagyok szinte ez az "életem" sose voltak barátaim sose csináltam semmi olyat amit a korombeliek (bár bulizni ha fizetnének se mennék el).. A mai világba túl nagy elvárás egy visszahúzódó lány aki a belsőt értékeli és nem egy macsó gyökér az elvárása... :( Igazából 14-18 között például nekem tök jó lenne egy aranyos lány, e-helyett 12 évesen már félmeztelenül 20 évesnek kinézve pózolnak instán.. Hát milyen éppeszű embernek kell olyan? Online téren nem foglalod le magad kérdező? Keress valami játékot aztán gyere hentelni :) Bár hiába az elfoglaltság, egyedül már Semmit nem tudok élvezni. Azt mondják önsajnáltatás, de ha ők próbálnának megélni egy olyan dolog nélkül (szeretet) ami másoknak szinte alap kijár nekünk meg még család sincs, szerintem kicsit más lenne a véleményük.
2019. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
47%

Bullshit gagyi szöveg. Egy lúzer nem kell senkinek.

Ne más miatt legyél valaki, először bizonyítani kell, hogy egyedül is érsz valamit...

2019. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
92%
16-os épp ez a baj, hogy a legtöbb lánynak egy macsó beképzelt állat kell, mi pedig nem ilyenek vagyunk, én személy szerint ha fizetnek se változok. És igenis vannak olyan lányok akik nem egy divatpcsának tartják magukat hanem visszahúzódó Eldogadó hűséges stb.. Csak éppen nem találjuk őket ez a baj.. A mai világba a külső a lényeg, és ez a baj. "modellalkat 10/10" csaj nekem nem is kéne. Minek? Hogy lecseréljen meg mindenki megbámulja? Ha nekem az ideális lány egy depessziósabb visszahúzódó magát nem nagyratartó lány, akkor egy lánynak nem lehet az ideálja olyan mint a kérdező vagy éppen én? Nehogy azt hidd hogy 18 évesen itt kéne ülnöm magányosan stb, ha akartam volna szinte 100% hogy lehettem volna együtt lánnyal minden értelembe, de nekem az ideiglenes kapcsolat meg a "barátság extrákkal" soha nem lesz bejövős, és inkább halok meg egyedül sajátkezüleg mint hogy olyan lányt válasszak. Azért is furcsának néznek amiért olyan lányt szeretnék akinek kapcsoalt terén is én vagyok az első, ez is lényegébe azért van mert én nem olyan laza semmis "kapcsolatot" akarok amit mások. Nem találtunk magunk mellé senkit, kivagyunk én szinte az öngyilkosság szélén vagyok, ez nem azt jelenti hogy értéktelen vagyok, azért mert másnak az vagyok hát ez van, mostmár tudom hogy nem velem van a legnagyobb baj, hanem az ilyen lenéző emberekkel amilyen te is vagy. Ettől még nem lesz könnyebb párt találni, valószínűleg sose jön össze. De legalább úgy halok meg hamarosan hogy rájöttem hogy itt ebbe a mai világba Nem én vagyok a leg nagyobb szenny, és nem is a kérdező aki el van keseredve magányába. Én együttérzek vele.
2019. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Engem már a játékok sem érdekelnek.Semmi sem érdekel.Tényleg sok lány sétál kint,de ők szóba se állnának velem.Évek óta nem beszéltem lányokkal.Már azt se tudom milyen egy lány.
2019. febr. 28. 15:53
 19/29 anonim ***** válasza:

"Ritka de vannak elfogadó aranyos lányok akik foglalkoznak a belsővel és nem a külsővel, akiket érdekel hogy vagy lelkileg. Na most az utolsó 2f..sz pont nem érdemel ilyen lányt."


Pedig majdnem 4 éve vagyok kapcsolatban egy ilyen lánnyal. 21 évesen találtam rá, mindkettőnknek első kapcsolat volt, szüzen.

Korábban is találhattam volna ilyen lányt, csak én 17 éves koromig ugyanolyan hisztis, picsigó kisfiú voltam, mint amilyenek ti vagytok. 3 év kemény munkába telt, de a béka segge alatt lévő kommunikációs készségeimet és az önbizalmamat feltornáztam egy normális ember szintjére és így elkezdtek sikereim lenni a nőknél. Eközben ugye folyamatosan ismerkedtem. Igaz, rengeteg elutasítást kaptam, én is utasítottam el lányokat, de végeredményben megérte, mertha énis csak folytatom a hisztit, akkor most ugyanúgy magányos és megkeseredett lennék mint amilyenek ti vagytok.

Nektek is ajánlom, hogy mozduljatok meg egy kicsit, fejlődjetek és akkor nektek is többől fog állni az élet, mint a neten való vergődés.

2019. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Utolsó,legalább neked sikerült.Nekem soha nem fog.Nem fogok megnősülni,nem lesznek gyerekeim,magányosan fogom leélni az életemet.Szexuális életem is csak akkor lesz,ha elmegyek egy prostihoz.Velem nem állnak szóba a lányok,de ha szóba állnának akkor se tudnék velük beszélgetni,mert az utóbbi években alig beszéltem emberekkel.Plusz a sok egyedülléttől kezdek leépülni.
2019. febr. 28. 16:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!