Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme az igyekezetnek,...

Van értelme az igyekezetnek, ha úgyse lesz barátnőm és egyedül fogok megöregedni?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs.Ezért nem is lépek tovább.Nem tanulok nyelveket,nem akarok külföldre menni,nem váltok munkahelyet,maradok itt ahol vagyok havi százezerért.Úgyse fogok kelleni egy lánynak sem,minek kéne igyekeznem?
2019. febr. 27. 22:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Akkor talán abba kéne hagyni a picsogást és tenni magadért
2019. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Én már feladtam.El kell fogadnom hogy nem lesz soha barátnőm.Ki kell bírnom valahogy barátnő nélkül.Nem tudok csajozni,de ha tudnék akkor se jönne össze.
2019. febr. 28. 17:28
 23/29 anonim ***** válasza:
Akkor fogadd el, hogy a magányt válssztottad és hagyd abba a hisztit
2019. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Nem én választottam a magányt,a magány választott engem.
2019. febr. 28. 18:02
 25/29 anonim ***** válasza:
Te döntöttél úgy, hogy meg sem próbálsz fejlődni, te választottad azt, hogy az emberektől elzárkózva fogod élni az életed és te döntöttél úgy, hogy mindenre csak kifogásokat keresel, hogy ne kelljen tenned magadért. Szóval akkor vagy mozdulj meg és változtass az életeden, vagy pedig fogadd el, hogy ezt te okoztad és ne virnyogj itt olyan dolgokon ami csak a te hibád
2019. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
igy van, pacsi és kitartás dude :(
2019. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Próbálkozz. Ha nem vagy ronda akkor van esélyed.
2019. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
27-es sokszor mondják rám is hogy helyes vagyok (igaz csak neten) de ha valaki a külsőm miatt szeretne az már nem igazi és nem kellene nekem például..
2019. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Jó pontosítok. Ha ronda és buta és szegény vagy akkor nincs esélyed. Minden más esetben van.
2019. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!