Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok ajánlani hasonló oldalt?

Tudnátok ajánlani hasonló oldalt?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan oldalakat találni, mint például bura.hu vagy ilyesmi, ami depressziósabb embereknek van. Szeretnék megiserni végre valaki aki mellettem lesz és végre kapnék szeretetet, mert egyedül már nem bírom tovább, és nem akarom folytatni. Rengeteg rossz van az életembe, de ha tudnátok tanácsolni valami oldalt ahol esetleg hozzám hasonló embereket (inkább fiatal korombeli lányt) akkor máris találnék egy okot arra hogy legyen miért "változni" és élni. Szeretnék egy oldalt ahol olyan emberek vannak mint én, legalább ne érezzem egyedül magam. Eddigi tanácsok mint például facebook csoportok sajnos nem váltak be, mert én nem hasonlítok a korombeliekre, nem bulizok meg ilyesmi, és nem szeretem a magamutogató könnyen kapható lányokat. És a nagy "zavart" sok embert se tudom jól viselni, sőt.. Tudnátok ajánlani egy ilyen oldalt/közösséget?

2019. febr. 27. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Azért vagy depike, mert nincs punci?

Nincs ilyen közösség. Ne akarj egy másik embert leszívni.

2019. febr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy. Teljesen más aki dugni akar, és aki szeretetet akar. Annyira baj hogy nincs családom és 18 évesen már ideje lenne ha lenne barátnőm?
2019. febr. 27. 23:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Már megint itt vagy? Baromi unalmas már, hogy hetente kiírsz egy ilyen kérdést.
2019. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha magányos vagy, miért nem jó egy hímnemű barát?
2019. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es nem barátokat szeretnék. 18 év magány után szerintem nem csoda hogy nem barátokat szeretnék, szeretet nélkül szerintem nem sok értelme lesz tovább élnem.
2019. febr. 28. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindig ezt mondod, hogy nem így nincs értelme tovább élni, bla bla bla...

Nem unod még? Hány kérdést írsz még ki ide?

2019. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!