Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Srácok, nektek milyen érzés...

Srácok, nektek milyen érzés volt az este egyedül hazakullogni?

Figyelt kérdés

Sokan ismerjük a forgatókönyvet. A haverokkal ittál pár pohárral, majd jött az ötlet, hogy menjetek bulizni. El is indultatok, bár legbelül tudtad, hogy úgyse lesz ebből sem semmi jó. Megérkeztetek, kifizetted a belépőt, leraktad a cuccodat. Időhúzásként még ittál 1-2 kört, elmentél mosdóba, beszéltél ismerőssel, csak hogy ne kelljen nekikezdened a bulinak. Azonban nem tudtad a végtelenségig halasztani.


Elkezdtél táncolni, próbáltad megjátszani, hogy jól érzed magad. Bár igyekeztél meggyőzni magad, hogy most sikerülni fog, a tudatod legmélyén biztos voltál benne, hogy ez az este sem lesz más, mint a többi. Mert valójában utáltad az egészet. Irigykedve és gyűlölködve néztél más srácokra, akiknek a kezei között éppen egy fiatal csaj volt. Utáltad az egész művi, műanyag, megjátszott közeget, és pontosan tudtad, hogy ez a hely sem más, mint egy szexpiac, ahol te nem tudsz labdába rúgni. Próbáltál felkérni lányokat, persze nem sikerült. Próbáltál beszélgetést kezdeményezni, eredmény nélkül. Már a köszönésedre is a csajok teljesen elutasító magatartást vettek fel. Az egész nem tartott tovább 1-2 óránál, de te egy örökkévalóságig tartó megaláztatásnak és szenvedésnek érezted az egészet. Egy idő után már gyengült a lelkesedésed. Meg sem próbáltad eljátszani, hogy tetszik a rendezvény. Az utolsó időszakban már csak álltál a tánctér szélén, keserűen bámultad a táncoló párokat, és magadban elátkoztad az egészet. Végül beletörődve az újabb reménytelen estébe, elindultál haza. Alkohol állapotban, keserűen, boldogtalanul lefeküdtél aludni, és nem láttad a jövőt.


Ki hogyan élte ezt meg?



2019. márc. 2. 02:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Én személy szerint sehogy, mert ez veled történt meg és nem velem.
2019. márc. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
E kérdést mutasd meg egy pszichológusnak és kérj tőle tanácsot, hogy segítsen.
2019. márc. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy, mert nem járok ilyen bulikba. Nem tudom, téged hogy vesznek rá a haverjaid, hogy olyan buliba menj, ahol kényszerből táncolsz és kényszerből csajozol. Én olyan szexpiacra járok, ahol öröm számomra inni, zenét hallgatni, táncolni akkor is, ha nem sikerül egy lányt sem magamhoz ölelnem az éjszakára. Ha mégis sikerül, az csak hab a tortán. Mindenképp jól járok egy olyan bulival, amit élvezek. Te mindenképp rosszul jársz egy olyan bulival, amit nem élvezel.
2019. márc. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Amíg ilyen negatívan állsz az egészhez, addig másra ne is számíts! Ha képtelen vagy jól érezni magad, lazítani, ha már az elején "tudod", hogy szar lesz ez az este is, akkor kár is elmenned.
2019. márc. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Csak ismételni tudnám a többieket... te eldöntötted, hogy szar lesz és azért érezted magad szarul, mert olyan vágyakhoz ragaszkodtál görcsösen, amiket nem kaptál meg.

Mi lenne vajon akkor ha ezen vágyaidhoz való görcsös ragaszkodást kicsit lazítanád... lehet élvznéd az életet?

2019. márc. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

El sem tudom képzelni, hogy miért jársz bulizni, ha nem élvezed!

Ha nekem el kellene mennem egy buliba én is rettenetesen szenvednék, pont ezért eszem ágában sincsen elmenni.

Legközelebb maradj otthon és töltsd olyan dologgal az idődet, ami kikapcsol és szórakoztat. Probléma megoldva.

2019. márc. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Lehet velem van a baj de én élvezem ezeket a bulikat szingliként is :D
2019. márc. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Az én jövőmet nem a bulizás meg részegen csajozás határozza meg.
2019. márc. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

2 gondolat:

1. Ilyen hozzáállás süt rólad, nyilván ezért nem jön össze még eg alja lotyó sem. szóval nincs mire irigykedni, magadat szánhatod maximum

2. Minek mész olyan helyre ahol nem érzed jól magad?

2019. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Kb. ugyanez nálam.

Iszogatunk, tök jó a hangulat, mire valaki benyögi, hogy menjünk bulizni, ami számomra az egész este elrontója...

Annyi a különbség, hogy én úgy állok hozzá, hogy nyugi, jó lesz, buli, volt már olyan, amit nagyon élveztem, ez is olyan lesz!!

Bemegyünk, már a belépőnél mintha a fogamat húznák („ajj, de mi van, ha szɑr lesz, kidobtam az ablakon x ezret”), a piaárakat meglátva felháborodva kikérem a legolcsóbb sört, majd becsmérelve nézem a tömeget, és fennhéjázva elkezdem nyomkodni a telefonom, de közben irigykedek mint a franc, hogy én miért nem tudok ilyen felszabadult lenni, és mi baj van velem, hogy én ezt nem tudom élvezni. Néha amikor jön tényleg egy-két jó szám, odamegyek a haverokhoz, éneklem a szöveget, táncolok, de egyébként meg nem érzem jól magam.

Közben persze tudom, hogy nekem amúgy semmi esélyem itt, egy ideig próbálkoztam, de most már azt sem, csak ülök, és savanyú képpel nézem az embereket, ahogy élvezik a bulit. Kedvencem az volt, amikor szilveszterkor mindenki már valami csaj szájában meg bugyijában kutatott, én meg mellettük ittam az üveg borom, cigiztem, és csak néztem magam elé.

És én vagyok a hülye, mert CSAK mindig elmegyek, és megint azt remélem, hogy hátha ez egy jó buli lesz, mint anno amikor itt meg ott voltunk, de végül sosem az.

És a legidegesítőbb, mikor azt kapom, hogy de én direkt nem élvezem, meg meg sem próbálom elengedni magam. Én meg úgy érzem, hogy magamnak sem nagyon tudom megfogalmazni, hogy miért utálom ennyire ezeket a bulikat, és miért gondolom úgy, hogy nincs esélyem senkinél, meg miért tartom elképzelhetetlennek, hogy nekem is összejöjjön, aztán persze rájövök, ha ja igen, egy szóban lehet válaszolni a kérdésre: depresszió

2019. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!