Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha eddig magányos voltam...

Ha eddig magányos voltam akkor ez már így fog maradni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, de nincsenek barátaim, és soha nem is voltak. Régebben jól el voltam egyedül is, de mostmár nagyon zavar. De nem tudok ezen változtatni.

Sosem voltak barátaim, és barátnőm sem.

Változhat ez még? Leginkább barátnőt szeretnék, azt hogyha sosem lennek barátaim az annyira nem zavarna de egy lány az nagyon hiányzik az életemből.

21f


Köszi a segítséget!


2019. márc. 4. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha faluban élsz, akkor pech. Ha városban, akkor mi a gond, mesélj?
2019. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Persze hogy változhat! És fog is! :)
2019. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De sokszor idéztem a gyik-en Váci Mihályt. Most is ezt teszem: "Nem elég a jóra várni, a jót akarni kell. Nem elég a jót csak akarni, de TENNI, TENNI KELL!

Nem elég a lány csak kívánni, de tegyél is valami e célból. Azt írod, hogy sosem voltak barátaid... Miért? Te nem akartál barátkozni, vagy ők közösítettek ki maguk közül? Gúnyoltak, csúfoltak, megszégyenítettek? Mindezt miért? Úgy viselkedtél, ahogyan a többiek nem?

Gondolkozz el afölött, hogy miért volt, miért van ez úgy, ahogy van.

Privátban is kiöntheted a lelked, szívesen elolvasom.

F.

2019. márc. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ez a helyzet, de azért még reménykedem. :/
2019. márc. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, vidéken élek 20F..
2019. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!