Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy vezessem le a feszültsége...

Hogy vezessem le a feszültséget egyetemen?

Figyelt kérdés
egyetem, btk, egyedüllét, barátok, barát, társaság,
2019. márc. 7. 09:47
 1/9 anonymousreview60 ***** válasza:

Mi sem egyszerűbb. A feszültség ellen kezdjél el sportolni valamit. Ha eddig sportoltál, akkor többet vagy dinamikusabbat. Kocogás helyett/(ha eddig volt akkor)mellett boksz, karate, tenisz, tollaslabda.

Az egyedüllét ellen kezdj el társaságba járni. Ennek lehetőségei szinte kiszúrják a szemet. Igazából a kikerülése művészet. A kolikban szoktak lenni szakkörök.

Sokan járnak társastáncra. Mellesleg ott van a Corvinus Néptánccsoportja. Egy-egy foglalkozás eléggé dinamikus és zsírégető. Ott kimegy majd az energia. Ráadásul a tánctól olyan izmosak lesznek a csajok, hogy csak na! Ha táncolsz, akkor egyrészt mozogsz, másrészt megtanulsz a másikra figyelni.

2019. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy feszült? Most komolyan tedd fel magadnak is ezt a kérdést és próbáld megválaszolni. Most nem mondom azt hogy mit kéne tenned mert vannak ötleteim arra hogy sportolj, kezdj bele hobbiba, menj el valami szép helyre kikapcsolódni stb... De eleve a problémát úgy lehet kezelni ha tudod mi okozza. Most mondom azt hogy tedd fel magadnak a kérdést hogy miét vagy feszült. Ha nem tudod igazán miért akkor csak túlzottan rágörcsölsz valamire, nem szabad meg felesleges, teljesen felesleges ilyennel gyötörnöd magad mert csak tönkremész. De ha mégis tudod a választ hogy miért vagy feszült, mi okozza akkor meg is van rá a válasz hogyan kezeld. Ez ennyire egyszerű.
2019. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonymousreview60 ***** válasza:
#2: +1.
2019. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Senkivel sem beszélek. Ez lehet a gond, nincsenek itt ismerőseim
2019. márc. 7. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Sportot kreditre is felvehetsz. Nem nagyon lesz időd ismerkedni a sportkörben, mert a szünetek közben rövidek, és inkább az edző beszél.

Nem tudom, hogy milyen lehetőségek vannak a BTK-n. A lágymányosi kampuszon van matekos teaest és matematikai múzeum, nálatok is biztos van valami, amiről a kari lap is biztos ír.

2019. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemről beszélünk? Ez fontos lenne, hiszen mindenki más egyetemről tud segíteni ötletekben.. Én pl. a PTE-nél.. :)
2019. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Verd ki az egyetem vécéjébe
2019. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
elte btk-n vagyok
2019. márc. 10. 18:03
 9/9 anonim válasza:
2019. márc. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!