Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akiknek volt része kiközösítés...

Akiknek volt része kiközösítésben az osztályban, le tudná írni, hogy jött ki ebből a helyzetből? Tanácsoknak is nagyon örülnék!

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Megvertem minden osztálytársamat,és békénhagytak. Bár így is ki voltam közösítve,de akkor is jobb volt saját magamért kiállni.
2019. márc. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkoztam velük. Nem volt sokkal jobb, de legalább nem bantottak.
2019. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Végül volt egy pofon, ami után magántanuló lehettem.
2019. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tűnt fel, hogy mennyire ki vagyok közösítve. Kb. ballagáskor jöttem rá, hogy a többiek mennyire összejártak sulin kívül is. Nem mindenki tartozott össze, hanem klikkek voltak, de velem nem volt bunkó senki, hogy nem tartozok egyikhez se.
2019. márc. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Hát vagy sehogy, vagy legalàbb egy személy mindig volt, akivel jóban voltam és akkor egy kis ideig vele voltam, majd már a többiekkel is valahogy jobban kijöttem.

De ez csak szerencse volt, egyébként tényleg fogalmam sincs hogy lehet belőle kijönni :c

Gondolom próbàlkozni kell, oda kell menni emberekhez.

2019. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A kiközösítőknek ajánlanám az Osztály című filmet.

Baromira tönkrevághatják a társuk egész életét!

Kérdező, menj el máshova tanulni ahol ne add meg nekik a lehetőséget már az elején.Allj ki magadért és ne szerencsétlenkedj!

2019. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Én nem kiközösítve voltam, hanem inkább olyan csodabogár voltam mindig is. Én nem értettem a többieket, ők nem értettek engem. Nem hívtak a szülinapi bulikra, ilyesmi. Nem nagyon érdekelt, szerettem egyedül lenni. Nem is volt kedvem abba a társaságba beilleszkedni. Egy alkalommal megvert egy osztálytársam, annak nem örültem. Amikor elmondtam otthon, apukám elbeszélgetett vele. Több alkalommal nem volt példa tettlegességre.

Felnőtt vagyok már, az iskolai osztáytársakkal nem tartom a kapcsolatot. Sokan közülük összejárnak (mind az általánosból, mind a gimiből), a találkozókra eszem ágában sincsen elmenni. 1-2 volt egyetemi csoporttársammal beszélek néha. Sosem voltam egy társasági ember.

Ma már még kevésbé érdekel azoknak a véleménye, akik nem közeli barátaim.

2019. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Sehogy. :D

Egyetemen a társaság sokkal jobb lett, ezért én is megváltoztam. Senkivel sem tartom a kapcsolatot.

Az életem öt legszörnyűbb éve volt a gimi (nyelvi elkőkészítős voltam)

2019. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem boven volt. Igazabol a maoi napig eszembe jut, mert sajnos kihat a felnottkoromra is. Nem merek parkapcsolatba sem belekezdeni, eddig csak sikeretelen egesek voltak. Volt, hogy a cuccaimat a tesioltozoben betettek a zuhanykabinba raengedtek a vizet. A tesicuccomban mentem haza. Volt olyan is, hogy az egyik volt osztalytarsam osszebeszelt az egyik csajjal, hogy bepirositja az arcat, majd odamentek az ofohoz es azt allitottak, hogy en voltam. Volt, hogy szekalltak tesioran is, volt, hogy az egyikrol meglogtam es hazamentem. Kirandulasokon sem volt jo, szinte sosem allt szoba velem senki.
2019. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok. Sdnkivel nem tartom a kapcsolatot. Bar mondom ez kihatottt az egesz felnokoromra. Egyik rossz dolog jon a masik utan. Szerintem vagy szolj vissza , vagy beszeld meg a szuleiddel, hogy nem erzed jol magad, masik suliba szeretnel menni. Igy utolag konnyu mondanom, hogy szolj vissza. En sem mertem. De ma mar sztem meg nekik is ugranek
2019. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!