Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék barátkozni?

Hogyan tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés

Magyarországon lényegében hamar hagytam abba az iskolát, és sűrűn váltogattam. Így nem igazán alakultak ki erősebb barátságok. Amik igen, az 2 volt “csak”. Velük az utóbbi évben teljesen megszakad a kapcsolatom. Külföldön tanulok tovább, így ritkán lehetek Magyarországon, de úgy gondolom viszonylag sokat vagyok ott is. 1 év alatt eddig 4x voltam otthon legalább.

Mégis mikor visszajövök teljesen megszakad a kapcsolat mindenkivel.


Ha otthon is vagyok, kihasználnak, menjünk ide oda, vegyünk ezt azt. Holott bár jó az Angliai fizetés, a suli és a lakás mellett közel sem megy olyan jól. És azzal sem lenne semmi próblémám hogy én fizetek, az a néhány ezer forint nem ügy - szerencsére - de abban az egy hétben jó vagyok mindenkinek amit ott töltök, aztán utána elhanyagolt mindenki, hiába írok, hívom őket.

Így ezeket a barátságokat nem is sajnálom annyira.


Itt szerencsére akad néhány ismerős akikkel eljárok ide oda. Nem barátok, de jó ez így. Legalább nem bent ülök egész nap.


Viszont örülnék hosszabb távú barátságoknak.


Tudom, tudom hogy nagy részben bennem van a hiba, teljesen másképp csinálnék mindent ha újra tudnám kezdeni, úgy kb általános első osztályától kezdve. De nem lehet.


19/L

Fogalmam sincs hogyan kellene kezdeni..


2019. márc. 8. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Magyarországon élek, de így se könnyű. Engem bántottak, kiközösítettek, így iskolában eleve nem voltak még haverjaim se. Neten ismertem meg két barátot, azaz én csak azt hittem. 10 évig tartott. Szinte minden nap beszéltünk neten és rendszeresen találkoztunk is. Aztán nagyon csúnya vége lett... Utólag már nem is nevezem őket barátnak. Most egyáltalán nincsenek, de inkább ez, mint hamis barátok. De ha lenne valaki, bíznék benne. Mindenki megkapja az esélyt, mert hátha lesz egyszer egy igazi barátom. (Hamar kiszúrom ha valaki csak kihasznál).
2019. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődésednek megfelelő netes közösségeket, Fb csoportokat kereshetsz, pl. ha van valamilyen hobbid és ez is összehozhat jó társaságot.
2019. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Évente 4 alkalomra egy barát? Teljesen felesleges... úgyis elhal a beszélgetés, barátkozás.
2019. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!