Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan oldalakat, ahol intelligens emberekkel tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés

Kedves admin néni/bácsi! Ne töröld le, mivel alapból heteroszexuális vagyok és csak beszélgetni szeretnék intelligens emberekkel(akár srácokkal is). Nem barátnőt vagy pasit szerezni!


A valóságban megvan a baráti köröm, azonban néha szeretek megosztó, szélsőséges vagy akár hétköznapi témákról új szemszögből beszélgetni. Olyan emberekkel, akik nem sértődnek meg és nem sértenek meg, akkor sem ha ellenkező véleményen vagyunk. Pont az volna a cél, hogy mindenki élvezze.


22/F



2019. márc. 8. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen "oldal" nincs. :/ Esetleg csak zárt, vagy eldugottabb kis oldalak.

De ha ügyes vagy akkor itt is találsz ilyen embereket :D.

(Mondjuk nem az Emberek kategóriában... nekem mióta ide feljárok ez volt a fő kategóriám és mostanság szörnyű minőségromlás van mind kérdésben mint válaszban.)

2019. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, melyik témakört ajánlanád akkor? :D
2019. márc. 8. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos csak angolul tudok ilyet (Stackexchange), ide inkább tudományos érdeklődésű emberek járnak.
2019. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ilyen, akik interneten találtak párt vagy havert, fogalmam sincs hogyan tették.
2019. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit körvonalazd, légyszíves, hogy milyen témakörökről, mely tabukról szeretsz beszélgetni.
2019. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#6 Nincs konkrétum és talán pont ez a szép benne. Nem örülnék neki ha a beszégetés csak fix dolgok körül zajlanak.
2019. márc. 9. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tinderen találtam jópár kellemes embert. Írhatsz nekem is
2019. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Facebookon a Sikerre Hangolva csoportban a többség értelmes, vannak jó beszélgetések
2019. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nincs konkrétum és talán pont ez a szép benne. Nem örülnék neki ha a beszégetés csak fix dolgok körül zajlanak."


A legtöbb esetben ki szokott derülni, hogy egy csomó téma nem érdekli a látszólag nyitottakat, vagy akár ingerülten reagálnak a jóindulatú érvelésre is. Főleg a kb 25 év alattiak. Épp ezért kérdeztem rá.

2019. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!