Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért töltöm el az egész...

Miért töltöm el az egész életemet semmittevéssel?

Figyelt kérdés
Az egész 2 éve kezdődött. Lusta lettem,és szinte semmit nem csinálok. Az egész életemet is elrontottam ezzel,de még így se tudok változtatni,mert nem akarok. Megfogom bánni ezt később? Az elpazarolt időket?
2019. márc. 9. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Igen meg fogod bánni. A miértre magadban keresd a választ.
2019. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Pedig neked van igazad, jó úton haladsz.
2019. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ugyanez a helyzet. Nálam gimi elején kezdődött ez a hatalmas motiválatlanság, punnyadás. Hiába akarom rávenni magamat arra, hogy tanuljak vagy értelmes tevékenységgel foglaljam el magamat, egyszerűen nem megy vagy csak nagyon nehezen. Ha valami sikerül is belefognom, szinte pillanatokon belül meg tudom unni. Idén kisérettségi meg egy előrehozott, jövőre meg élesben... Már előre félek mi lesz velem ennyi akaraterővel. 18/L
2019. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha pl. középiskolás vagy és továbbtanulásod múlik ezen, akkor elképzelhető, hogy meg fogod bánni...

Egyéntől, élethelyzettől, körülményektől függ, nehéz egy idegennek megmondani így ismeretlenül, hogy "igen" vagy "nem".

2019. márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Lehet ilyen ADHD féle típusok vagytok. Ezt a kérdést vizsgáljátok meg.


De attól függetlenül, hogy ez így van e sacc ugyanazok a dolgok segítenek.


Egyrészt azt értsd, hogy nem az van, hogy nem akarod csinálni. Abból, hogy ezt kérdezed is lejön, hogy akarsz változtatni. Akkor viszont az a kérdés, hogy mik az akadályok.


Ez lehet az, hogy idegrendszerileg egy másfajta ember típus vagy. Akinek a figyelme másképp működik. De ez hosszú sztori.


Másrészt a szokások és a környezet nagyon meghatározóak.


Azt kellene csinálnod, hogy elkezded napról napra megváltoztatni a szokásaidat és a környezetedet.


Ha írsz részletesebben a helyzetedről akkor lehet tudunk még írni. Hány éves vagy, milyen élethelyzetben, hol laksz, mit csinálsz. Részleteiben hogy történik, hogy nem a céljaid csinálod, hanem mást?

2019. márc. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert egy lusta coca vagy.


Persze, hogy megfogod bánni. Mindig megbánják.

2019. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is sajnos megbántam, mert ha időben cselekszem és nem halogatok, akkor vettem volna lakást, mikor olcsó volt. de mindig menekültem a nagy feladat elől, és tessék, 3x annyiba kerülnek a lakások.
2019. márc. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kilépni a komfortzónádból. Ebből súlyos problémák lehetnek. Pl sosem lesz normális nőd (vagy pasid, ha fiú vagy).
2019. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Latogass meg egy pszichologust
2019. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Futtasd végig a következőket: Lusta vagyok? Miért vagyok lusta? Mi az előnyöm nekem ebből? Más is ezt érzi rajtam? Mit tehetnék ez ellen? Mi lenne, ha nem lennék lusta?

Mit nyernék azzal, ha nem lennék lusta?

2019. márc. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!