Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tesztek ha nagyon magányos...

Mit tesztek ha nagyon magányosak vagytok?

Figyelt kérdés

Nincs most olyan ember, akivel beszélgethetnék.

Ti ilyenkor mit csináltok? Milyen platformokon kerestek beszélgetőpartnereket?



2019. márc. 10. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Én itt szoktam, Gyakorin. És már sokszor bevált. :D * kop-kop *
2019. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én sopánkodni szoktam, ha számítanék amúgy valaki konkrét személynek a hívására:) (még ha nem is lett megbeszélve, csak várnám, hogy hívjon:)) De a sopánkodást nem ajánlom. :)
2019. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha esetleg bárki szeretne beszélgetni, küldhet egy privát üzenetet. 😂
2019. márc. 10. 23:03
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Én is itt szoktam lányokat zaklatni.
2019. márc. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Beszélgetőpartnert találni nehéz, az érdeklődési köreidnek megfelelő fórumokon könnyen találsz, de akár anonim chat oldalakon (itt kevesebb az esély, egy próbát viszont megér), akár itt is. Néha nekem is vannak hasonló gondolataim, bevált, hogy magammal foglalkozom. Gondolj arra, hogy amikor belemélyedsz valamibe vagy nagyon érdekel egy adott dolog, akkor nem gondolkodsz más embereken. Jobb esetben. Ilyen pl az olvasás, filmezés, sport, tipikus hétköznapi tevékenységek, van bennük egy nagyon fontos közös tulajdonság. Nem függ senkitől az élvezete, csak tőled. Ha megtanulod, hogyan érezd jól magad egyedül és a hobbidnak, érdeklődési köreidnek, céljaidnak élsz, egyre kevésbé fog érdekelni a magány, sőt. Persze beszélgetni kell, mindig szüksége van társaságra az embernek, de hidd el, hogy nem egy beszélgetőtárs hiányzik most sem, hanem hogy boldog légy, ami bármilyen hihetetlen, egyedül rajtad múlik. Számtalanszor kívántam, hogy legyen kivel beszélgetni, manapság már kevésbé érint meg, ha épp nincs erre megfelelő ember, mert tudom, hogy átmeneti időszak. Nem lesz ez mindig így. :)

Dobj egy üzenetet, ajánlok pár oldalt, amik talán segíthetnek.

2019. márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nagyon motiváló volt számomra, bár már most is az vagyok, de igazad van én is ezt tapasztaltam, én is ezt javasolnám neked kérdező, sok sikert, hajrá :-)
2019. márc. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
2019. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Filmezek, netezek, mást nem nagyon tudok csinálni.
2019. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kertészkedem, huzigálom a répát.
2019. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!