Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Be lehet kattani az egyedüllét...

Be lehet kattani az egyedüllétbe, magányba?

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen be lehet, de ha ez segít a társas létbe is...
2019. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem, mivel nem lakatlan szigeten élsz egyedül, hanem emberek vesznek körül. Csak rajtad múlik, hogy hány emberrel állsz szóba. Munka közben is nyilván van melletted valaki.
2019. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatok szerint nem. Aki egy lakatlan szigetre vetődik, sem kattan be, hanem leépül szellemileg ca. 2 év alatt. A magányon való folyamatos gondolkodásba viszont bele lehet. Javaslom, ne ezen járjon az agyad. Vagy: szerezz társaságot.
2019. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ügyesen csinálja az ember, akkor nem, de nem tesz jót hosszútávon.


Én egész jól bírom, konkrétan egyedül tanulok, tornázok, főzök, eszek, sétálok, vásárolgatok, viszem a háztartást stb stb...

Fa$za kis élet, tele élményekkel, de legalább nem kell mások hülyeségeit hallgatnom, akkor fel is kötném magam.:)


Régen nagyon társasági voltam, de a rosszindulat, álszenteskedés, amit ott tapasztaltam megtanította velem, hogy jobb egyedül.


Azokon a napokon mikor nagyon szenvedek, mindig emlékeztetem magam arra, hogy én akartam így.

2019. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Hàt,hosszabb tàvon igen. De ez egyén függő.
2019. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor, ha valamiért megváltozik az egyedülléti állapot, azaz külső impulzus éri az egyént.

Pl.: az egyedül élő egyén elmegy egy képzésre, ahol "beindul a kémia", és mondjuk a szerelem kölcsönös lenne mindkét fél részéről, de valamiért nem lehetséges a dolog. Itt megtapasztalt az egyén valamit, a felek a képzés végén eltávolodnak egymástól, de az emlék megmarad.

Fájó emlékként... ;(

2019. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 jani273 ***** válasza:
63%

Abba nem. De a depresszioba igen. Onsajnalatba is, mert senki nem ert teged. Minden a mas hibaja felfogasba is, mert semmi nem a te hibad ami megint depressziohoz vezet.

HA kepes vagy ra akkro menj ki az utcara es tanulmanyozd a gyerekeket hogy vioselkednek. Kicsik, pl 3-4 evesek. Szabadok, mondjak ami epp az eszukbe jut. Nevetnek, jatszanak.

Lattal mar felnottet aki monjda ami az eszebe jut es nevet jatszik?? Sok a baratja is igaz??

Csinald azt amit a gyerek. Nevess, jatsz, beszlegess emberekkel. Ne akadj le a baromsagon hogy "mit szolnak ha hulyeseget mondok vagy kerdezek" olyan nincs hulye kerdes nincs az csak hulyeknek a mondasa. A gatlasos felneveles hogy "ne csinald mit szolnak a szomszedok, ezt nem illik, az ne vedd fel mert... stb" tonkre teszi az eleted ha hagyod.

A boltba a penztaros kerdezd meg hogy " hej, mi a helyzet? Ez jo melo?" a boltba a polcoknal mond a melletted allonak. Huuuh de jo ez a valami ezt szeretem" es beszelgetes lessz belole. Masokkal is cisnalod es elobb utobb lessz egy csomo ismerosod. Jobb kedved lessz . Telefonba mindig mosolyogva beszelj, mert a szo is konyebben jon es a masik fel is megerzi.

Aztan meg amen rad ha felkotod magad.

2019. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 róbert dávid ***** válasza:
be lehet,én már bekatanttam 28/F
2019. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!