Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 18 évesen a világ előtt,...

18 évesen a világ előtt, egyedül? Kezdek bele betegedni a magányba.

Figyelt kérdés
Most mindenki az érettségire görcsöl ez rendben van. Viszont azt vettem észre hogy az évek alatt mindenki elhagyott, barát, barátnőm is azt mondta hogy vége. Nem tudok ismerkedni mert nem kíváncsiak rám az emberek akármit is csinálok, és kezdek már bele bolondulni a magányba, mit tehetnék? :/
2019. márc. 12. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Rengetegen vagyunk magányosak. Sajnos.

Nem tudom ebből milyen kiút van.

Emlékszem hogy gyerekkoromban az iskolában a szüneteknél mindig egyedül álltam az udvaron a tanárok meg rólam beszéltek.

És most mi van ? Egy senki vagyok..

2019. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Hagyjuk már ezt a megbolondulok a magágtól rizsát! Menjél emberek közé. A teljesség igénye nélkül: edzőterem, könyvtár, kiállítások, rendezvények, sportpálya, egyesületek, klubbok, parkok, plázák, kutyaiskolák, tánciskola, tanfolyamok, iskola, munkahely. És nekem senki ne mondja, hogy ha eljár ilyen helyekre, akkor soha senki nem szól hozzá egy büdös szót sem! Azok az emberek magányosak, akik otthon ülnek a 4 fal közt és/vagy a playstationnak tolják 0-24-ben.
2019. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem rád nem kíváncsiak, hanem te nem vagy kíváncsi rájuk. Lehet, hogy egyszerűen érdektelenek azok számodra, akik az iskolában körülvesznek. Érettségi után más közegbe fogsz kerülni (felsőoktatás vagy munka), bízzál benne, hátha kellemesebb emberekkel fog körülvenni az élet. Addig is olvass el könyveket, nézz meg előadásokat a barátkozásról, kommunikációról.
2019. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Eldarálják ami épp bántja őket, belekezdenek egy beszélgetésbe majd mikor megszólalnék (csak egyetlen szót akár), azonnal menniük kell, vagy dolgok van. Talán köszönni még köszönnek néha, de beszélgetni egyáltalán nem, egyoldalú az egész. Én kérdezek, ők egyszavas válaszokat adnak, nem kérdeznek vissza, ha mondok valamit "Aham. Az jó. Hm" meg ilyenek.


Hetente járok edzeni egy keveset, rengeteget olvasok, sorozatokat nézek, ha van valami rendezvény (szinte bármi) és érdekel is, akkor elmegyek. Magammal ki vagyok békülve.

2019. márc. 12. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet, szóval teljesen megértelek. Engem a felnőtté válás gondolata aggaszt és nyomasztó a tudat, hogy a szüleimen és a közeli családtagjaimon kívül senki másra nem számíthatok. Pedig sajnos ők sem élnek örökké.
2019. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok , le lettem pontozva igazságtalanul és felbátorított hogy ki irjak erről egy kérdést.

Mindent amit írtam igaz és tényleg szörnyű így élnem.😢

2019. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogyan az első is mondta sokan magányosak DE....

Sajnos ez van, ezt el kell fogadni és ezen túl kell lepni, élni, mindenkinek van vagy lesznek szomorú, bánatos hónapjai v éveik.

Ha otthon gubasztasz tényleg egyedül maradsz, elvezd az életet akármilyen ember is vagy, az vagy te.

Nagyon sok jó dolog van ami szép és jó, éld ki , éld át. ::))

2019. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!