Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme így élni?

Van értelme így élni?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, de nagyon egyedül érzem magam. Nincsenek barátaim. A napjaim csak a munkából állnak, amit szeretek, de akkor is rossz hogy nincs életem. Barátnőm sincs akit szerethetnék.

Nagyon zavar már ez. De nem tudom hogy hogyan tudnék változtatni, hogy legyenek barátaim, de leginkább egy barátnő hiányzik.

Sokszor azt érzem hogy így felesleges élni, mert értelmetlen egyedül, főleg ha ez örökre így marad.


Mindig is magányos voltam, változhatok még szerintetek?


2019. márc. 14. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Sok mindennek van értelme,legelőször pozitívnak kell lenned és mosolyogni kell sose szabad szomorúnak lenni,el kell fogadni magadat ha nem tetszik valami akkor változtass magadon, ha ez meg van el kell kezdeni ki mozdulni, igaz sokan egyedül nem mernek,milyen az már? Legalább is sokan ezt gondolják, de másképp nem fog változni semmi,kirándulj, sportolj, csináld azt amihez kedved van, a lényeg az hogy érezd jól magad, ismerkedj olyan emberekkel akikkel egy az érdeklődési köröd, ha sikerül barátokat szerezni akár lányt is akkor sokkal bátrabb lehetsz és ha meg tetszik egy lány/nő akkor menj oda hozzá és szólídsd le, aztán csak természetes légy legalább is szerintem, legyenek céljaid, én is most fogom kezdeni ezeket a dolgokat, igaz már egy ideje próbálok mindent pozitívan nézni és mosolyogni ami szerintem sokat számít,te is jobban beszélgetsz egy ilyen emberrel mint aki szomorú és állandóan negatív.

Sok sikert :-)

Akár most azt is mondhatnám hogy próbáljunk meg barátkozni amiben én benne is lennék csak nem mindegy a távolság.

21F

2019. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadat keresd, akkor más is fog idővel - amennyiben ezen felül legalább egy picit kimozdulsz, és ha van hova (falun nem sok sansz van). A mobilt meg véletlen se tedd be a mikróba, ekkora butaságot szerintem nem tanulsz el. Reméljük. :) És ne görcsölj rá. Ne merevedj bele konkrét személybe. Mármint nem úgy. :) Ismerkedj sokakkal, aztán mindenkivel lesz valami. Haverság, barátság, és lesz, akivel nemi jellegű viszony. aki meg nem szimpi, ne erőltesd az ismerkedést. Ha meg te nem vagy szimpi valakinek, vedd tudomásul, és lépj le.
2019. márc. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van. Kerülni fog majd értelme az életnek,csak várd ki, addigis ne sopánkodj. Vagy akkor pl nézd a jó oldalát, független ember vagy; nem kell senkivel egyeztetned, összehangolnod a programjaidat. Jó, oké, max munkahelyen főnökkel, de azt egyszer kell, utána megy minden rendben. Valami értelme majd később lesz, lehet, hogy csak később fogod észrevenni a te életednek az értelmét, később fog felcsillanni, de olyan 3 éven belül meg lesz neked kb szerintem.
2019. márc. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"de olyan 3 éven belül meg lesz neked kb szerintem."

Tisztelt dr. Kolompár Vilma, jósnő?

Kérdező, ne számolgass, ha javasolhatom. A görcsöléssel csak akadályozod az életfolyamot.


Ha folyton azt nézed, hogy "na, már történt valami? Ja, még van két és fél évem, na, kibírom, de azért nekem aztán legyen meg két és fél év múlva! Esetleg előbb..." - ezáltal is gátolni lehet, hogy működjenek a dolgok.

2019. márc. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha azt érzed, hogy megfogtál valamit, állandóan retteghetsz, mikor folyik ki a kezedből. Ne markold meg a homokot.


Csak tartsd lazán a tenyeret és ne fixáld, hogy na most megfogtam-e valakit / valamint, vagy nem.


A folyamat a lényeg.


Aki beleéli magát abba, hogy "na most megfogtam valamit, valakit", egyfolytában azon görcsöl, hogyan tarthatja meg. Hiba.

2019. márc. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
VAN.
2019. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodom így 21 évesen, most például ezt a filmet néztem meg [link]

Kicsit már lehet hogy beteges.

2019. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23 éves leszek, és ugyanabban a cipőben járok, reggel fél 5-kor kelek hogy fél 6-ra beérjek a munkába ami tart délután 2-ig. Hazamegyek, otthoni rutint megcsinálom ( fürdés, tisztálkodás ) és döglök estig mert sajnos nagyon semmire sincs energiám.
2019. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!