Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme van az életnek?

Mi értelme van az életnek?

Figyelt kérdés
Nincs senkim és nagyon magányos vagyok, csak dolgozni járok be de már azt se kedvel csak mert kell.Mostanában egyre többet gondolok arra hogy véget kéne vetni az egésznek.Ha bele gondolok hogy 30 évig így kell élnem :( tökre elkeseredett vagyok.
2019. márc. 15. 14:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Kinevethetsz nyugodtan!Legalább neked jobb lesz a kedved.
2019. márc. 15. 14:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már csak 30 van vissza, akkor többet kibírtál így. Semmi értelme nincs.
2019. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Az életnek az az értelme, amit te adsz neki. A saját céjaid, vágyaid alakítják az értelmét. Az én életemben a párkapcsolat egy huszadrangú dolognak számít, nem az életem értelmének, pont ezért soha nem érzem magam rosszul amiatt, ha egyedül vagyok.
2019. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet bárkid. Lehet barát/barátnő baráti társaság, házikedvenc
2019. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eddig csak 25 ezren kérdezték meg. A saját életed értelmét csak te tudhatod, az enyémet pedig én. Egyéni. Élj úgy, hogy legyen értelme!
2019. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi. Az egész arról szól, hogy szolgáltatások számláira, betevő falatra, lakhatási költségekre guberálva, munkáért kuncsorogva vegetáld végig az "életet". 40 éves kor felett válik igazán izgalmassá, mert onnan már a munkáltatók sem tekintenek emberként rád. Ugyanez a helyzet, ha nincs interneted, email címed, vagy nem makogsz 200 nyelven felsőfokon. - Szerintem ők maguk sem tudják SOK ESETBEN, hogy miért támasztanak olyan követelményrendszert, mint amilyet, - talán rivalizálnak más munkáltatókkal, hogy ki a pihentebb agyú állat.
2019. márc. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme
2019. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!