Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak holnap pesten...

Mit csináljak holnap pesten egyedül?

Figyelt kérdés

Úgy volt h találkozom barátokkal de nem érnek ra,itthon meg nem akarok maradni

Ti mit csinálnátok pesten egyedül?


2019. márc. 15. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Csavarognék. De szombaton hűvös, esős idő lesz, inkább vasárnap csavarognék.:)
2019. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, elmegyek edzeni vagy ha ahhoz is szr idő lesz akkor egy fürdőbe dögleni egy jót :D
2019. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyere el a macskakiállításra a Lurdy házba.
2019. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért az kemény, hogy Pesten nem tudsz magaddal mit kezdeni :D

Menj David Lynch kiállításra és álmodj!!! :)

2019. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4# nem vagyok pesti de itt videken meg annyi szorakozas sincs.pláne egyedül
2019. márc. 15. 22:56
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Én 18 éve pesti vagyok. Nem nagyon járok sehova, max havonta egyszer. Nem tudom mi olyan nagy szám ebben.

De lehet csak én vagyok ilyen hülye...

2019. márc. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anno ilyenkor mentem pár kört a 4es 6os vilivel, egy kevesett a kettes metróval aztán hazamentem. XD ezt csináltam Pesten 15-6évesen egyedül.
2019. márc. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es: hasonlítunk, sokszor tettem ezt én is, elgondolkodtam sok dolgon, megoldásokat kerestem/találtam:). Amióta bevállaltam pár képzést (és a régi metrókat kivonták+a régi Ikarusok is csökkennek) már nem olyan ízgi a dolog...


Kérdező: barátokkal csacsogni, kiállításra menni, vagy tényleg maradj otthon inkább és ott olvass, tanulj, játssz, stb.

2019. márc. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én imádom Pestet, biztos hogy sétálnék a Budai várnál, vagy a rakparton, elmennék Szentendrére, vagy fel a Normafára. Illetve mikor Pesten laktam, sokszor jártam plázákba, vagy csak simán egy turiba.
2019. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk én itt lakom már jópár éve, de sokszor elmegyek sétálni egyedül. Megunhatatlan a vár, a Gellért-hegy, a Margit-sziget, Normafa, Duna-part, Városliget, stb.

Ha sétálni nincs kedved, egy kávézóba beülni egyedül egy könyvvel, szintén tökéletes program, sok kis kellemes kávézó van.


Nem utolsó dolog BKV-val körbeutazni a várost sem, van pár jó útvonal, tudom ajánlani a Budaörsre való utazást, Nagytéténybe, hévvel északra, Kelenföld környéke, stb.


Vannak jó éttermek is, egyáltalán nem gáz egyedül beülni. Mozi.


Ezeket bármikor szívesen csinálom ha egyedül akarok programot csinálni.

2019. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!