Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdekel senkit a...

Miért nem érdekel senkit a létezésem? Öljem meg magamat?

Figyelt kérdés
Mindenki letojja,hogy én valaha a barátja voltam,szinte senki sem keres,és én így nem akarok élni. Az öngyilkosságon gondolkodom.
2019. márc. 16. 12:24
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ne sajnáltasd magad. Keresd te az embereket és aludj egy jót.
2019. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanitt tartok. Az én válaszom egyértelműen az, amit leírtál. Gyűjtöttem már pár jó tippet is a hogyanra. Néha lehet látni az oldalon ilyeneket, de gyorsnak kell lenni, mert törlik őket.

(Nem trollkodok, teljesen komolyan mondom. Magam is a vég felé kacsingatok. Meguntam. Ne merjetek pm-et küldeni, mert letolom a torkotokon. <3)

2019. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te kerested őket?

Miért nem keresel új barátokat? Az emberek sokszor megváltoznak, eltávolodnak az addigi barátaiktól, ez van. Keresni kell újakat olyankor, persze az nehéz, de muszáj sajnos.

2019. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Túl sok a gondja az embernek ahhoz, hogy a másét is magára vegye. Ha valaki depressziós, azt a többiek elkerülik. Az állatok is kitaszítják a beteg társukat, az ember sem kivétel. Én sem akarok barátkozni velük, főleg nem öngyilkosjelöltekkel, még a végén nálam teszi meg. Annyi szarság ér a munkahelyen, a családban, a hivatalban, amikor a barátaimmal vagyok, akkor jól akarom érezni magam, nem azon agyalni, most épp mi a baj.
2019. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, a barátok ilyenek, szeretnek szó nélkül eltűnni. Ezért nem kell megölnöd magad. Vagy keress új barátokat, vagy tanulj meg egyedül is boldognak lenni. Nem lehetetlen.
2019. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már rég megölhettem volna magam, annyi "barát" hagyott el, lépett le szó nélkül. Tűzz ki magad elé célokat, legyen motivációd, ismerkedj, ne add fel könnyen, nem tudhatod, hogy milyen sok jóról maradsz le.
2019. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tenném.

Nemrég halt meg a férjem. Űrt hagyott maga után, a túlélőknek nagyon rossz, főleg öngyilkosság esetén.

Barátnők? Na, azok úgy felejtettek el, ahogy vagyok, pedig igyekeztem nem nyavalyogni, nem picsogni.

Keresek, keresnék új barátokat, ami persze nem könnyű,

mert meg kell tanulni, más kategóriába tartozol.

Rájöttem, egy nőnek "emeli" az értékét, ha van férje.

Tudom, hülyeség, de ahogy sokan elitélik a szingliket (mert nem kell senkinek dumával), úgy lekezelően bánnak az özvegyekkel is.

Ne gondolkozz az öngyilkosságon, higgyük, hogy vár még valami szép és jó is ránk.

2019. márc. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát keresd őket te. Ha meg kikerülnek, nézz egy kicsit magadba, mi lehet az oka, hogy nem kívánnak barátkozni veled.


Mondjuk, én sem szeretem azokat az embereket, akik állandóan panaszkodnak.

2019. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!