Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az baj, ha én semmit sem...

Az baj, ha én semmit sem akarok az élettől?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem érdekel semmi,nem tervezek családot,már nem kell barátnő,és úgy nem értem minek élek. Legszívesebben lennék hajléktalan és elvegetálnám az életemet. Eddig is ezt tettem. Nincsen célom,szinte sose volt. Nihilista gondolkodás módom van. Az az nincsen értelme az életnek,és minden hiába való.
2019. márc. 16. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy most pangás van az életben, sok a szabadidőd vagy túlterhelt vagy és fáradt? Akkor szokott ez előjönni.
2019. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem baj, csak épp nem divatos manapság. Csak akkor van baj, ha nem akarsz semmit, azt el is éred és nekiállsz panaszkodni, hogy "ebbe' az ószágba' nem lehet mán megééni, itten semmi sincsenn, Nímettbe' meg bezzeg diploma néékű' keresnek hat meg nyócmilijót HAVONTA a rendes melósok".
2019. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
😂 utolsó sírok rajtad
2019. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem jó, mert az élet rá fog sajnos kényszeríteni, hogy tégy, tanulj, cselekedj valamit.
2019. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!