Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Semmi értelme az életnek,...

Semmi értelme az életnek, egyet értesz?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de nem vagyok olyan mint a legtöbb korombeli, nem voltam bulizni nem is akarok, ki nem állhatom ezt a sok alulöltözött csitrit, nincs senkim és semmim. Próbáltam találni valamit amit élvezek, de nincs semmi, próbáltam lányokkal beszélgetni, de mindegyik olyan volt, amitől kb hányingert kapok. Divatmajmok, alulöltözött lányok, 14 és 18 év közötti lányokkal próbálkoztam de mindegyiknek volt már xy barátja, félmeztelenül pózolgatnak a hűség szó az ilyeneknél már nem is ismert, és én se tudom értékelni magam, nem vagyok olyan nagyképű beképzelt barom mint a legtöbben.. Egyedül az életnek nincs értelme, hiába mondják hogy több ilyen kéne mint én, de minek? Hogy több elkeseredett ember ölje meg magát mert nincs senki aki foglalkozna vele/szeretné? Hiába nem akarok kihasználni egy lányt se és vannak "elvárásaim", ha engem senki se értékel. Nekem nem az az elvárásom hogy valaki sminkel összekent pofával pózolgasson modellként és 30 kilós szépség legyen, sőt az nekem nem is igazán tetszik.. Nem érdekel ha valaki depressziós stb, én a belső értéket szeretem, de semmi értelme, mert ha támogatok is valakit lelkileg, az egy idő után leszar, és mivel nem akarok egy pár hónapos/éves kis kapcsolatba lenni hanem komolyabban, ezért "az én hibám" hogy sose volt barátnőm.. Ami amúgy nem is érdekelne, mert nem akarok exeket meg volt ismerősöket magam mögött tudni.. De egyedül semmi értelmét nem látom az életnek, ha meg megemlítem hogy semmi kedvem élni, akkor arra fogják hogy csak meg akarok fektetni valakit meg ilyesmi.. pedig én csak annyit akartam hogy legyen valaki aki szeret, akivel nem csak neten beszélnék hogy ne legyek egyedül és legyen kit szeretni. De ez mindenkinek baj. Van aki ezt megérti, vagy mindenki csak elítélni tudja a másikat? Elvileg próbálkoznom kéne, ha próbálkozok beszélgetni akkor meg az a baj hogy el merészelem mondani a bajaimat, és ne "rinyáljak"..

közbe meg lehet nézni ahogy a kis 12 évesek ágyra mennek, aztán lehet megbánni amit csináltak.. Vicc. (Nekem nem is kéne olyan aki ilyen fiatalon már lefeküdt valakivel)



2019. márc. 16. 21:55
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
45%

Szerintem is szar a világ, kedves kérdező. Át tudom érezni a helyzetedet. Én ki vagyok közösítve, mivel normálisan viselkedek és nem mutogatom magam, emellett van véleményem. Szerintem ez nem elítélendő, de nagyon sokan annak tartják. Depressziós is vagyok, vagy valami hasonló, de azt speciel nem ezért, és nem is azért, mert divat. Senki nem látja rajtam, hogy gond lenne, csak én tudom.

16/L

2019. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Nekem meg olyan nem kéne mint te. Túl van tárgyalva
2019. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
igen első, ez ismerős.. Nem is tudom azt mutatni senki felé hogy baj van, hiába nincsenek ismerőseim, ha például lemegyek a boltba én sem tudom azt mutatni hogy minden szar.. Egyrészt miért húzzak le másokat, másrészt évek óta ismerem őket de ez más téma.. Hidd el hogy értékes vagy, nem az olyan rossz ribik mint a másik válaszoló :) Szerencsétlen kis senkiháziak, posztolgatják magukat félmeztelenül pózolva és ők hívják magukat lányoknak.. Max r-cok. Te sokkal többet érsz. Csak sajnos nem találom meg az ilyen lányokat.. és csak neten "próbálkozok" vagy mi.. Tudom hogy szar ez a világ ahogy van.. nem is érdekelne az egész ha nem lennék ennyire magányos, nincs mellettem egy lány aki viszont szeretne elmehetnénk valahova és vigyázhatnék rá mindennél jobban.. nem vagyok nyálas de erre vágyok, ez van.. De ezt már senki se értékeli.
2019. márc. 16. 22:17
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
Hát keress értelmet számodra, ennyi!
2019. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nekem az értelme az lenne ha lenne mellettem valaki aki szeret, akire vigyázhatok és szerethetek, hűséges stb... Így egyedül nekem nem éri meg...
2019. márc. 16. 22:31
 6/27 A kérdező kommentje:
Jó lenne végre találni valakit aki azt akarja amit én, csak ez a mai világba nem egyszerű. Ritka az olyan lány akinek az a véleménye mint az első kommentelő lánynak. Akinek amúgy nagy dícséret hogy nem a testével akar követőket keresni. ilyenek az igazi lányok, nem ez a sok szerencsétlen magamutogató hülyegyerek...
2019. márc. 16. 22:36
 7/27 anonim ***** válasza:
56%

Ez eléggé általánosítás... és kétlem bármelyik ilyen típusú lánnyt is jobban megismertél volna...

Árad a sztereotipia a soraidból ami szánalmas. Elítéled azokat akiket nem is ismersz. Gratulálok!

Aki itt picsogsz nem is lesz olyan nő akinek kellenél!

2019. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ez van 7-es, ha nem tetszik ez van.. Bocsi, de én nem fogok olyan lánnyal menni aki oda van magáért, kis beképzelt hercegnő nagy kirakott mellekkel aki után mindenki megfordul és bulizgatni jár más fiukkal. Én egy visszahúzódó hűséges lányt szeretnék egy életre, nem olyan instaribiket akiket most látni mindenhol. A külső nem érdekel, nem külsőre megyek, de van egy határ.. Nekem ilyen hiányos öltözetű lányok sose fognak tetszeni. Az én barátnőm kilógó vállát és hasát ne nézegesse senki, köszi.
2019. márc. 16. 23:39
 9/27 anonim ***** válasza:
72%

Kilógó váll..jajj xDDD


Kérdező, azért mert te szerencsétlen vagy nem kell másokat elítélni. Te se vagy jobb náluk.

2019. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

1. Álld meg egyedül a helyed. Ha az életed egyetlen értelme a párod lenne, az nagyon nyomasztó lenne neki, valószínűleg rá lennél függve, ami egy idő után nagyon nagyon idegesítő, irritáló stb és annyi lenne a kapcsolatnak.

2. Hűha! Ha az interneten keresel lányokat ne csodálkozz hogy magamutogatókat találsz! "Visszahúzódó" lányokat keresel? Azok talán nem raknak ki magukról 2000 képet és nem az interneten kéne őket keresni.

3. "Magamutogató, insta*****, 12 évesen már nem szűz" ez MAXIMUM 10-20%-a a tinédzser lányoknak. Ha nem veszed a fáradtságot, hogy megismerj valakit, ne csodálkozz, ha csak ""tömeglányokkal"" "találkozol", mert az emberek 100%-a más ha megismered és más ha valahogyan valami kép alapján valamiért megítéled hogy " valami ilyesmi személyisége lehet".

15 éves vagyok, sacperkábé nagyooonsok (60-70) velem egykorú lányt "ismerek" (évfolyamtárs, barát, rokon, sulistárs, barát barátja stb) és ebből olyan 2, aki insta***** lenne, de őket meg nem ismerem, és tudod ÉN nem szeretek ítélkezni.

Szóval szerintem szedd össze magad, legyél egyedül is egy teljes egész, és csak azután keress barátnőt. Ajánlom a Sikerre Hangolva youtube csatornát, van egy pár videója ami hasznos lehet neked.

(Plusz tipp: ha úgy állsz hozzá a lányhoz hogy "biztos ő is egy ribi", akkor ne várj semmit)

2019. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!