Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Én egyáltalán nem vagyok visszahúzódó típus, de valahogy nem ragad rám a társaság, barátság, miért lehet ez?

Van 5-6 közelebbi barátom, talán 5-6 nő is van közülük. De őket is havonta 1x látom talán. Nem találok állandó társaságot aki például átjön aztán játszunk a gépen, vagy hülyéskedünk. Nőből meg főleg, szexpartnert is hamarabb találok nőből, mint lelki társat.

márc. 17. 01:33  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet a személyiséged, viselkedésed is a ludas.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 17. 10:49 Privát üzenet
Csigabiga_7 nevű felhasználó válasza:

Szerintem próbálj közösségi programokban részt venni aztán csak akad valaki aki szívesen barátkozik veled.

Személyes véleményem,hogy ha sokat vagy emberekkel körülvéve és ismerkedsz másokkal,segítesz nekik,akkor több barátod lesz😁

Fel a fejjel!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 17. 18:04 Privát üzenet
ZoltanAnglia nevű felhasználó válasza:

Ha 5-6 baratod van akkor miert paanaszkol? Es az 5-6 baratod kozul talan 5-6 no is van...hogy is van ez?? Akkor minden baratod no...nem???

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 17. 20:33 Privát üzenet
ZoltanAnglia nevű felhasználó válasza:

...ja ..es 5-6 barat nem is eleg...talan 800 kene a facebookrol akinek meg a neveit sem tudod??

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 17. 20:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ritka típusú emberek! (INTJ-k, INTP-k, INFP-k és INFJ-k)! Ti hogyan találtok magatokhoz való társaságot?
Hogyan nyithatnék újra az emberek felé?
Ha elköltözöm, az segíthet?
Van igény ilyen jellegű csoportra?
Lehet, hogy soha nem lesznek barátaim és párom sem?
Gyermekként és tinédzserként szerettem egyedül lenni, felnőttként meg majd megőrülök tőle. Akkor miért szerethettem a magányt, most pedig miért nem tudom elviselni? Más is így van/volt vele?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!