Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet? Miért kell magányosnak lennem?

Figyelt kérdés
Nem ilyen sorsot érdemelnék.Én becsületes vagyok,tisztelettudó,udvarias,nem bántok senkit.Vagy pont ez a baj?Bunkónak kéne lennem és akkor lehetne barátnőm?Az a jó ha valaki rossz?Én nem akarok élni így igazságtalanságban.
2019. márc. 17. 21:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
5%

Jajj te szegény, igazságtalan a világ, most mi lesz😂😂

Elfogadod, hogy a normális emberek nem érdemelnek párkapcsolatot, ha bunkó, beképzelt vagy r.banc vagy, akkor lehet valakid nőként, férfiként meg akkor, ha nagymenő vagy. Ennyi.

Elfogadod és kész.

2019. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
A közeljövőben nem várható alanyi jogon barátnő minden férfinak. Vagy elfogadod, hogy nincs barátnőd, vagy megpróbálsz szerezni. Ez a két lehetőséged van.
2019. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
93%

Igen, igen, igazságtalan. Túlléphetnénk ezen végre? Olyan unalmas, hogy minden nap van erről egy kérdés.

Képzeld, valaki jelenleg éhezik, halálos beteg, gyászol, nincs otthona, DE neked az a problémád, hogy nincs barátnőd? Gondolkozz el azon, hogy kinek mi van, mielőtt hisztizel, hogy miiiiiiilyen rossz neked.

2019. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
94%

Miért kellene annak lenned? Tegyél ellene!

Kezdetnek nem árt, ha tudod, hogy ez a rinyagép stílus nem vonzó senki számára!

2019. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő és nem vagyok nagymenő sem.Egy férfi vagyok,aki semmit nem ér vele hogy normális.Többre vittem volna,ha egy bunkó paraszt vagyok.
2019. márc. 17. 21:53
 6/65 anonim ***** válasza:
93%
Nyafi, nyafi, nyafi.
2019. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
#21.53 Hát ha szerinted ez a megoldás, rajta, tanuld ki a bunkóskodás csinyját-bínját!
2019. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
Nem nyafogok csak jó lenne ha a jó emberek boldogan élhetnének.Én megérdemelném hogy boldog legyek.
2019. márc. 17. 22:00
 9/65 anonim ***** válasza:
100%

És aki lábak nélkül született, nem érdemelné meg, hogy futó legyen?

Akarsz valamit? Tegyél érte.

2019. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd nem attól lesz, hogy tisztelettudó, udvarias vagy, hanem, hogy sok lánnyal megismerkedsz és találsz valakit, aki épp jókor van jóhelyen, szabad és érdeklitek egymást.


Ha magányos vagy, akkor szerintem keress barátokat, ne a barátnővel kezdj.

2019. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!