Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak most?

Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
A gimiben az osztályban a legtöbb emberrel jóban vagyok, viszont nagyon szoros klikkek alakultak ki, és már több hónapja küzdök azzal, hogy beilleszkedjek valahova rendesen. Volt egy pici baráti köröm, de nem éreztem velük jól magam, mert nagyon negatívak voltak. Másodikos vagyok, kb másfél évig velük voltam. Ők ketten vannak és most utálnak, és a többiekkel sincsenek rosszban. Eddig úgy vészeltem át ezt a “keresem a helyem”-szitut, hogy a barátom támogatott. Kb soha nem panaszkodtam emiatt, vagy csak nagyon ritkán, szóval nem ezért lett vége a kapcsolatnak. Szakítottam vele, mert nagyon megváltozott és soha nem akart találkozni sem a suliban, sem a sulin kívül, de azt mondta hogy nincs semmi baj. Ezt néhány hétig tűrtem, ritkán felhoztam hogy én több időt igénylek, viszont mindig hagytam neki teret. A barátommal szakítottam, nem viselte meg túlságosan. Egy hétig külföldön voltam az osztályommal, ma értem vissza. Nagyon el vagyok veszve. Annyira rossz kedvem van, hogy barátkozni sem nagyon tudok.

2019. márc. 18. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell a suliban barátkozni. Lehet azt bárhol máshol. Én is a neten ismertem meg a barátaim, a suliban sose voltam jóban senkivel sem.
2019. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vannak a sulin kívül barátaim, viszont nem szeretném egyedül érezni magam mindennap a gimiben, gondolom ez érthető.
2019. márc. 18. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd ki az iskolapszichológus véleményét. Mindenhol van, és nagyon sokat tud segíteni, tanácsot adni. Ő ismeri az ottani viszonyokat is. Ha már mindent megpróbáltál, esetleg válts gimit. Szerintem nagyon is fontos, hogy milyen hangulatban, közegben vagy a gimis évek alatt.
2019. márc. 20. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az iskola pszichológushoz már bejelentkeztem, pénteken megyek. Szerintem is nagyon fontosak a gimis évek, és a gimis barátságok, viszont sulit váltani nem fogok tudni, mivel ez egy nyelvi gimi, ráadásul elég speckó, kapcsolataik is vannak azokkal a külföldi egyetemekkel, amik érdekelnek.
2019. márc. 20. 19:49
 5/5 anonim válasza:
Szerintem válts sulit. engem az osztályom kirugatott a suliból mert utáltak most ott tartok hogy anyu nem enged vissza suliba pedig szeretnèk visszamenni.
2019. márc. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!