Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányosnak érzem...

Nagyon magányosnak érzem magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz.

Szóval érettségi után eléggé magányos lettem... mivel jelenleg még van egy kis idő még találjak munkahelyet addig itthon leszek. Vannak barátaim de szeretnék új embereket megismerni. Lekötöm magam a mindennapokban,olvasok,takarítok,edzek...stb de rá kellett jönnöm hogy én is ember vagyok és nekem is szükségem van új emberek megismerésére, vagy csak beszélgetni úgy korlátok nélkül érdekes témákról vagy tök mindegy mert már unalmas így egyedül hiába lekötöm magam meg céltudatos vagyok kell az emberi kapcsolat.

Pozitív személyiségnek tartom magam, és imádok másokat motiválni,feldobni de el kellett fogadnom hogy nekem is szükségem van erre még hogy ha nem is befolyásolna úgy semmit de azért lelkileg adna egy löketet... Nem vagyok depressziós mert akkor hazudnék csak egyedül érzem magam. Elég sokszínű ember vagyok szóval nem tudom magam besorolni úgy sehova de hát ez akkor derül ki hogy ha megismer az ember. :) 22/F



2019. márc. 18. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
És itt szeretnél barátkozni? :)
2019. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok teljesen ylehet írni nekem is 22F
2019. márc. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátnőd nincs ? :) Amint valahol elkezdett dolgozni megismersz új embereket.

Addig csajozás? Bulik?

2019. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!