Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az normális, hogy betege...

Az normális, hogy betege vagyok annak, hogy nem lehet egy magas, vékony, jóképű pasim csak mert nem vagyok annyira jó nő?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 22:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Repülni sem tudsz pedig szuper lehet.
2019. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%
Félelmetes vagy🙄
2019. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Utolsó Te mindenkinek ezt írod 😄
2019. márc. 18. 22:54
 4/29 anonim ***** válasza:
34%
Biztos klassz csaj vagy. :) Fontos szempont lehet, amit még nézni kell a férfiakban, hogy milyen belsőleg. Ez nem maradhat ki a keresési szempontok közül. Olyan ez, mint a gyümölcsöknél. Kìvül szép, belül romlott.
2019. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is ez az esetem :')
2019. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
63%
Ne parázz ezen, ha működik a kémia és szereted, akkor nem zavar majd +5 kiló. A jóképű sem egy fix dolog, mindenkinek más jön be. Szerintem megtalálod, majd az igazit.
2019. márc. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
12%

Ezt honnan veszed?

Valaki mondta?

Ne feletételezz ilyet magadról,ne mesélj be ilyet saját magadnak, esetleg küldj egy képet magadról vagy egy hasonló képet keress és azt küld el, így sajnos nem tudom meg mondani.

21F

2019. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%

Azt kell megtudd és megértesd magaddal, hogy milyen kaliberű nő vagy. Ez fura lehet így, de én például se nem vagyok csúnya, se nem jóképű, teljesen átlagos, így tisztában vagyok vele, hogy bizonyos lányoknál totál esélyem sincs. Ez így van rendjén. Mindenkinek van egy zsánere, van, akihez vonzódunk, van akihez nem. Nem akarhatunk megrögzötten olyat, amire nagyon minimális az esély.

Természetesen kivétel mindig van. A kisugárzásoddal, stílusoddal, intelligenciáddal stb feljavíthatod a rólad alkotott képet másokban, plusz bizonyos külső dolgokon is lehet változtatni, de szerintem ne tűzz ki ilreális célokat. Maradj két lábbal a földön. Egyébként pedig simán lehet magas, vékony, jóképű párod. Mindenkinek más a jóképű, te is találhatsz ilyet, de ne Brad Pittet keresd. :) Azt is hozzá tenném azért, akármennyire is klisés, hogy ne becsüld le magad, mindenki tetszik valakinek és mindenki szép, de mindenkinek nem tetszhetünk.

2019. márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy egyszer ki fog betoppanni hozzád...
2019. márc. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én kancsal vagyok, szeplős, nagy a hasam, de mégis ilyen pasim van. Ha ezek nem lennének, akkor sem lennék jó nő. A szememmel többször műtöttek, ha mozgok tud az alakom kicsit javulni. De elfogadtam magam, mivel nem tudom másmilyenné tenni. Nem a modelleket kell például venni, azért modellek, mert olyanok, amilyenek. És én is a pasimnak jó nő vagyok, mondja is. Van több fickó, akinek meg te vagy jó nő, csak nem hallod a gondolataikat.
2019. márc. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!