Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Figyelemhiányos vagyok, azt...

Figyelemhiányos vagyok, azt érzem. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje azt érzem, nem vagyok fontos senkinek, nem figyel rám senki. Fiú vagyok, és a legjobb barátom lány, nagyon erős vele a kapcsolatom. Az utóbbi időben bekerült az életébe egy fiú, akivel ismerkedik és azóta szinte Ő is úgymond hanyagol engem. És nekem Ő volt az utolsó "reményem". Nem tudom mit tehetnék. Már egy ideje néha azt csinálom, hogy eltűnök órákra netről, élőben pedig magamba vagyok fordulva és nem beszélek bőszavúan.

Mit tegyek szerintetek?



2019. márc. 19. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan engemet írtál le. Velem is ez a helyzet. Pontosabban csak volt. Én simán túlléptem rajta. Persze ehhez idő kell,de mindenki más. Én úgymondd a játékokba menekültem,és egyre kevesebbet vagyok fent neten.
2019. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rosszul tetted fel a kérdést. A "figyelemhiányos" azt jelenti, hogy nem tudsz koncentrálni a feladataidra, nem vagy képes "odafigyelni" arra, amire kell.
2019. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!