Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Figyelemhiányos vagyok, azt érzem. Mit tudnék tenni?

Már egy ideje azt érzem, nem vagyok fontos senkinek, nem figyel rám senki. Fiú vagyok, és a legjobb barátom lány, nagyon erős vele a kapcsolatom. Az utóbbi időben bekerült az életébe egy fiú, akivel ismerkedik és azóta szinte Ő is úgymond hanyagol engem. És nekem Ő volt az utolsó "reményem". Nem tudom mit tehetnék. Már egy ideje néha azt csinálom, hogy eltűnök órákra netről, élőben pedig magamba vagyok fordulva és nem beszélek bőszavúan.

Mit tegyek szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: magány, figyelemhiány, egyedüllét

márc. 19. 15:05  Privát üzenet  

A válaszok
Olyan engemet írtál le. Velem is ez a helyzet. Pontosabban csak volt. Én simán túlléptem rajta. Persze ehhez idő kell,de mindenki más. Én úgymondd a játékokba menekültem,és egyre kevesebbet vagyok fent neten.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 19. 15:12 Privát üzenet
Rosszul tetted fel a kérdést. A "figyelemhiányos" azt jelenti, hogy nem tudsz koncentrálni a feladataidra, nem vagy képes "odafigyelni" arra, amire kell.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 16. 10:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon magányosnak érzem magam. Mit tehetnék?
Évet ismétlek az egyetemen, hetente 1szer kell bemennem, lassan érzem, hogy megbolondulok itthon. Voltatok már igy?
Normális, hogy úgy érzem, nem értem meg a felnőtt létre és túl bonyolult lett nekem az élet?
24 éves férfi vagyok és valahogy nagyon magányosnak érzem magam az utóbbi időben?
Mit csinaljak ha ugy erzem meg kattanok?
Úgy érzem az egész életemet elrontottam és semmit nem érek, legszívesebben meghalnék szerintetek is így van? (Nagyon hosszú, de jó leírni)

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!