Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mások is vannak ennyire egyedül?

Mások is vannak ennyire egyedül?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, de nincsenek barátaim, soha nem is voltak úgy igazi barátaim. De most tényleg senki nincs.

Reggel felkelek, elmegyek dolgozni, majd haza érek gépezek, vagy edzek, majd alszom, és ez ismétlődik. Nagyon rossz hogy nincs kivel találkoznom, meg persze a lányok is hiányoznak az életemből.

Teljesen úgy érzem hogy ez örökre így fog maradni. Barátnőm sem volt soha. És mivel nem járok ismerkedni, emiatt nem tudom hogy hogyan lehetne barátnőm, a neten kívül, de ott meg nagyon nehéz ismerkedni.


Más is van ilyen helyzetben?

Ti mit csináltok hogy ne legyetek annyira szomorúak?


Üdv.


2019. márc. 19. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló helyzetben vagyok mint te, sőt mondhatni 99%-ban megeggyezünk, de én nem álltam még rá konkrétan a párkeresére. :) nekem vannak barátaim akivel találkozhatok szóval ilyen gondom nincs de nem mindennap beszélgetek velük és hiányolom az új társaságot,az idegeneket,új embereket..stb ez ellen még nem tettem de fogok idővel csak még dolgaim vannak ami miatt "korlátozom" magam. Bízz magadban. Foglald le magad. Olvass önfejlesztő könyveket,beszélgess neten emberekkel..stb 21/F
2019. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Járj el különböző túra csoportokba.

Menj nyelvtanfolyamokra, búvártanfolyamra stb...

2019. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Járj közösségbe, bármi jó ahol sokan vannak. Táncház, főző iskola, vagy bármi ami érdekel.
2019. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Én is ilyen egyedül vagyok, közel a negyvenhez, sajnos.
2019. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 vagyok, magántanuló voltam, családom nincs melóm nincs életem nincs, barátaim még kamuk se voltak soha, lánnyal még életembe nem beszéltem szerintem, max vásárolni megyek el 1 órára, felkelek gépezek én is, edzek egyet és alszok. Ja és csak öngyilkos gondolataim vannak.. Tudom milyen szar, mert még mások 1 éjszakásba kefélgetnek és alulöltözött csitrik pózolnak a neten, én nem találok magamnak egy korombeli 14-18 lányt aki visszafogott elfogadó és hűséges, nem ölelhetek meg senkit még mindig és kussba ülhetek itthon mert nincs senkim és nem vagyok olyan mint a korombeliek.. Nem nekünk való ez..
2019. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!