Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van egy kis problemam, de...

Van egy kis problemam, de senkivel sem tudom megosztani. Tudtok nekem segiteni?

Figyelt kérdés
Dunaujvarosban elek, es hat elegge sok fiu nyomul ram...Birom a skacokat, de valahogy meg is ellokom magamtol oket...Meg sosem csokoloztam es hat a korombeli tindedzser lanyok nagy resze mar a szuzesseget is elveszitette. De en szeretnek vegre egy olyan fiut aki nem nyomul ram..Figyelmes es azt is figyelembe veszi, hogy en mit szeretek/szeretnek. Mit csinaljak? A nyomulos fiu barataimat nem szeretnem megserteni semmivel...Fogalmam sincs...Csak en veszem ilyen nagyra ezt a dolgot? Velem van a baj? Meddig varjak vegre egy normalis sracra?

2019. márc. 19. 21:28
 1/6 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2019. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"De en szeretnek vegre egy olyan fiut aki nem nyomul ram..Figyelmes es azt is figyelembe veszi, hogy en mit szeretek/szeretnek. Mit csinaljak?"


Mi a kérdés ? :D

Sok boldogságot nektek :)

2019. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

srácok akik rádnyomulnak nem a barátaid, csak mondom

izé

várj amúgy igen

hány éves vagy, 15?

2019. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok nyomulós normális vagyok viszont sokkal idősebb nálad és nem vagyok dunaújvárosi hanem pesti.
2019. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Jol mondja a kommentelő, fiu lány barátság NINCS. Ezt az bizonyitja hogy életembe sose beszléltem személyesen lánnyal de akivel igen kb 2x összejött már ez hogy neten beszéltünk és "van fiu de CSAk a barátom" hát a f.@.szt akarnak a fuk tőletek csak barátságot.. Én sem akarnék csak barátságot, nem akarok olyan lenni mint a korombeli bulizgatós senkiháziak, nem kéne soha haspólós kis csitri, csak egy visszafogott hűséges lány aki nem foglalkozik más fiukkal és legalább megölelhetem szerethetem, de a mai világba ilyen már nincs.. Ez már nem az a világ.. Megérdemelnénk egy atombombát hogy kipusztuljon minden és előről kelljen kezdeni, 18 éves létemre 14 körül sem találtam még normális lányt, internet meg ilyen szarok nélkül biztos jobb lenne, ha a lányok se a dugással foglalkoznának és ennyi hanem mondjuk értékelnének egy srácot aki nem 10 percen ként folytogatja és nyomja a falhoz hanem aki mondjuk simogatja és szeretgeti, de hát ilyet már nem értékel senki, és aki még normális is, az beilleszkedik (tapasztalat) és olyan lesz mint a többi. Szóval semmi értelme várnod mert mindegyik fiu is többségbe ugyan olyan ahogy a lányok is. Én speciál nem ágyra mennék hanem valakivel leélni az életem, akinek még senkije sem volt előttem csak én vagyok neki elfogad és szeret, de ezért a véleményemért én már annyiszor megkaptam hogy sose lesz senkim, hogy én inkább őszintén vállalom hogy fel fogom akasztani magam, mert ennek az életnek semmi értelme, minden lány ugyan ilyeneket ír ki a netre, volt aki normális srácot akart meg ilyenek, és privátba elküldte hogy ő igazából szexuális kielégitést akar. 16 évesen. Hát van aki még ilyedn világba akar élni?XD 18 vagyok de rohadtul elitélek mindenkit. Te is tul naiv vagy... Azt hiszed ők barátkozni akarnak veled közbe nyomulnak, hát ne is haragudj de jó nagy hülye vagy ha ezt te komolyan írtad és/vagy így gondolod, fiu lány barátság nincs és kész.. ha igazi szeretetet akarsz, akkor várj, aki szeretetet akar adni és űséges az talán majd nem olyan mint én, és nem fognak követni engem a halálba mint hogy magányosan éljenek ilyen emberek közt és szerencséd lesz, de ha nem arra vágysz hogy találj valakit egy életre akkor nézd a jó oldalát, ott vannak azok a srácok... Közérdekű közlemény, a lányok 80%a már a helyedbe mindegyikkel lefeküdt volna.. Bocsi hosszú lett de annyira imádom leírni.. Hátha valami kis instás szerencsétlenség 20ezer követővel elolvassa és egy kicsit megbánthatom az igazsággal. ha rád nem igaz, akkor ne vedd magadra, ez nem sértés akart lenni neked kérdező. Sok szerencsét :)
2019. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed, hogy neked még korai ez a fiúzás, semmi probléma, sőt érezd magad különlegesnek.

Normális srácok tolonganának érted, ha tudnák, hogy van olyan lány, mint te.

Ha most nem fekszel alá bármelyik fiúnak, nem maradsz le semmiről, sőt ha ezt megmondod, tudomásul is fogják venni.

Főleg az idősebb fiúk nagyon szokták tisztelni az ilyen lányokat, mert gyakorlatilag ritkák mint a fehér holló.

Ha pedig normális srácot szeretnél, akkor várj még ezzel vagy keress többet, normális srácból is akad, ha nem találsz most, találsz később.

2019. márc. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!