Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Hogyan lehetnék újra a régi? Hogyan változhatnék meg?

Régen sokkal jobb volt.Nem voltam befelé forduló,nem voltam depressziós,voltak haverjaim,sokat csajoztam,le mertem szólítani a lányokat.Ma már nem merek leszólítani lányokat,nincsenek barátok,haverok,nincs semmi.Munkám legalább van de azzal nem sokra megyek.Életvidám emberből egy megkeseredett ember lettem és magam sem tudom hogy miért.

márc. 20. 13:35  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ha most föl kéne szednem egy csajt azt se tudnám hogy kezdenék neki,mit mondanék.Elfelejtettem csajozni és nem emlékszem hogy régen milyen szöveggel hódítottam meg egy lányt.

# 1/6Időpont márc. 20. 13:42 Privát üzenet

Depresszió szerintem.

Szerezz baratokat az segít.

Nekem segített.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 20. 17:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem tudok barátokat szerezni.Nem tudom hogy kell barátkozni.Nem megy ahogy a csajozás sem megy már.

# 3/6Időpont márc. 20. 17:35 Privát üzenet
Hány éves vagy?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 20. 18:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

37 vagyok.

# 5/6Időpont márc. 20. 21:14 Privát üzenet
B. Jucus nevű felhasználó válasza:

A sport sok mindenre megoldás, erre is. Ha a sportban sikerélményeid vannak, attól magabiztosabb leszel.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 25. 08:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érezted már úgy, hogy szeretnél kilépni a régi társadalomból és teljesen új, jobb körülmények között élni? Sikerült ehhez a célhoz közelebb kerülnöd?
Elköltöztem Szegedre a régi városomból. Egyetem miatt. Kihagytam egy évet. A szaktársaim elfelejtettek. Nincsenek barátaim itt. Mit lehetne tenni? Depressziós lettem sajnos.
Hogyan maradjak a régi, ha a legjobb barátom rákos lett és hogyan segíthetnék, hogy jó kapcsolatunk maradjon?
Mit tegyek, hogy a régi önmagam legyek?
Te ha találkoznál a régi ismerőseiddel, mit mondanál nekik?
Még magamat is untatom, hogy szerezzem vissza a régi énem?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!