Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem összejönni egy olyan lánnyal, akit személyesen nem ismerek csak facebookon írunk egymásnak?

Figyelt kérdés
Jól is néz ki de szerintem sok fiú ír neki üzenetet.Én csak egy vagyok a sok közül.Van rá esély,hogy engem válasszon?Mert szimpatikusnak végülis szimpatikus vagyok neki.
2019. márc. 20. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha megismered személyesen is.
2019. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2019. márc. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ebből csak nagy pofára esés lesz. Ne fuss tömegtermékek után, egyáltalán nem éri meg, és nem is olyan, mint amilyennek gondolod.
2019. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Maradj kitartó,kedves és lovagias 😊

Miért ne lehetne esélyed!!

2019. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írta is hogy sokan írnak neki,és mindenkinek igyekszik is válaszolni.Valamivel fel kéne rá hívnom a figyelmet.Azt hogy szép naponta százan is írhatják neki.Randizni meg nem randizna velem,csak pár napja írunk egymásnak.Az adatlapján az van hogy egyedülálló.
2019. márc. 20. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem is pofáraesés lenne...de végülis próbálkozni lehet :D


nem is a sikerrel van a probléma, lehet összejön veled...csak aztán meg jön egy jobb, és leépít a pics_ba...hiszen hát jelentkező van.


ha ezzel megbékélsz, egy kalandnak jó lesz...legalább tudod, mire számíts.


gondolj bele, helyette próbálkoznál egy visszahúzódó valakivel, aki emiatt a "kutyának se kell". beleölsz egy csomó időt, mire talán sikerül önbizalmat adni neki...ami annyira jól sikerül, hogy rögtön elkezdi elhinni, hogy ő jobbat is kaphat nálad :D na ott nem biztos, hogy erre számítanál.

2019. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 nem tudhatjuk,hogy a kérdező jó pasi e.Lehet az csak nem tudja magáról 😊
2019. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!