Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha legyőzött a...

Mit csináljak, ha legyőzött a természetes szelekció?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ebben vagyok, a nők elutasítanak,és szinte senki se akar velem barátkozni,mindenki elutasít,minden szempontból. Nincs kiút. Az öngyilkosság helyes lépés ebben az esetben?
2019. márc. 22. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem, most írtad hogy legyőzött a term. szelekció.

Akkor már nincs veszély, nem leszel tovabborokitve, letfenntartas...

2019. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Hányan utasítottak el?
2019. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sokan.
2019. márc. 22. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
A baj hogy csak a nőzésben gondolkozol kizárólag, holott igazából csajozni csak az egója meg a tesztoszteron miatt szokott. A saját életeddel foglalkozz, biztos vannak hobbijaid, vágyaid stb.
2019. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Adhatsz spermát.
2019. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát igen, a legkönnyebb sajnáltatni magad a neten, feladni. Te szenvednél az öngyilkossággal néhány percig, amíg a családodat örök életére megnyomoritanád. Gyáva vagy és primitív, ha nem teszel ellene.
2019. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
91%

Nekem sincs jó ideje normális kapcsolatom, barátból is 1 van, még is szeretek élni, szeretem a családom, a hobbim, és megyek előre az életbe...


Magaddal törődj, ismerd meg picit magad, nehéz dolog, de csak így juthatsz előre!

2020. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha most nem vagy hajlandó jól érezni magad azzal, ami van, akkor vajon hajlandó lennél-e ordító gyermekeid gyűrűjében, hajnal háromkor azt gondolni: oké, ilyen az élet.


Merthogy ez a megoldás is a bajodra: válogasd meg, mit gondolsz!

2020. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért utasítanak el?
2020. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
76%
Ha legyőzött volna, nem itt kérnél megerősítést, hogy feladd-e. Mindig lehet valamit tenni, lehet, hogy csak a célkitűzéseid kell újragondolnod. Én több alkalommal újra kellett gondoljam az életem. Elég felszabadító egyébként, ha sikerül kilépni a korábbi gondolkodási keretekből. Sokféle élethelyzet van, mivel sajnos te a tiédről nem írtál semmit, konkrét tanácsot mondani nem lehet.
2020. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!