Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális dolog, hogy 39 éves...

Normális dolog, hogy 39 éves vagyok és soha nem voltam még szerelmes? Van olyan ember aki egész életében soha sem volt szerelmes?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. A szerelem ritka dolog, van, akinek több is jut egy életben, másnak egy se. Leginkább szerencse kérdése.
2019. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Tak ***** válasza:
80%

Persze hogy normális.

A serdülőkorban a leggyakoribb ez,de az ovis szerelem sem ismeretlen,meg a nyugdíj-korabeli sem ismeretlen.

A "leves" kell hozzá,tehát az ingergazdag környezet,meg a szubjektív szemlélet,a hozzáállás,de ennél több összetevős :)

Egyébként hormonális esemény,ami abban a korszakban a gyakoribb.

2019. márc. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Most leszek 30, de már vagy 5 éve még csak lehetőség sem volt hogy megismerjek egy lányt, egyszerűen nem alakult soha semmi úgy és nem is vonzódnak hozzám.
2019. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem normális. Ha ennyi idősen még sosem voltál szerelmes, akkor ott valami kötödési probléma áll a háttérben, amiről érdemes lenne szakemberrel beszélgetni.
2019. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki!
2019. márc. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
nehogy azt hidd, hogy aki párkapcsolatban él, házasodik, gyereket vállal, az mind szerelmes. Sokan nem szerelemből választanak párt, hanem "végül is jó lesz, lehetne sokkal rosszabb is" alapon.
2019. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát kicsit nézzél rá milyen érzéseid vannak a másik nemmel kapcsolatban. Vannak érzéseid? Félelmet érzel? Esetleg más nem kellemes érzést?

A természetes az ha ha képes vagy szeretetet, vonzalmat érezni a másik nem iránt. Ha kicsit is képes vagy, akkor csak fokozatosan el kell mélyíteni ezt. Beszélgess minél többet a másik nembe tartozó személyekkel. Ismerd meg őket. Barátkozz velük. Segítsd őket. És egyre több szeretet fogsz érezni irántuk. A nagy szeretet és az igazi szerelem között már kicsi a határ vonal.

2019. márc. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az baj, hogy még a saját nememből sincs egyetlen barátom sem.
2019. márc. 23. 14:23
 9/13 anonim válasza:
100%

Akkor valoszinuleg mas vagy, mint a tobbseg. Az mindegy, hogy kivul, vagy belul. A baratsag es a szerelem is akkor mukodik ha kozel azonosak az ertekrendek.

Sokak szerint ezert (is) maganyosak pl amaskent gondolkodok, muveszek, tudosok, mert nem talalnak olyan part maguknak akit erdekel, hogy hany ampert vesz fel az X tekercs, vagy eppen milyen szimfoniat irtam az elmult 2 hetben...


A megoldas: empatia.


Ne csak a magad dolgaival torodj. Ahogy elottem irtak, jarj el nyugodtan masokkal es ismerd meg masok szokasait amik a tiedtol kulonboznek. Neked is el kell fogadnod, hogy masoknak masok az elvarasaik.

Velem sem foglalkoznak olyanok akikkel sosem ertek egyet. De nem azert mert azok gonoszak, vagy utalnak... hanem mert ez igy nem mukodik. Csak az mukodik ha valakivel kozosen megertitek egymast.

2019. márc. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én se voltam még vagyis egyszer de az plátói volt

valaki azt mondja lehet jobb is

2019. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!