Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Teljesen el vagyok keseredve,...

Teljesen el vagyok keseredve, hogyan tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés

Valamiért mostanság mindenki elfordul tőlem, mert vàltoznak az emberek és valamiért már senkivel sem vagyok el olyan jól..

Magányosnak érzem magam, nagyon nagyon szeretnék barátokat, de valahogy nem akar ez nekem sikerülni :/

Hasonló érdeklődési körökben keresgélek (cosplay, anime, Művészet, hasonlók) de valahogy így sem..


Esetleg tudnátok tanácsokat adni? Ha veletek már volt ilyen, hogy jöttetek ki belőle?


L



2019. márc. 23. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Az emberek sose változnak,csak lehull az álarc. Ez az igazság. Már nem tudnak húzni hasznot belőled,és ezért "változnak" meg. Nem a te hibád. Ilyen lett a világ. De vannak normális emberek,keresni kell.
2019. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De, igenis változnak az emberek. Főleg az én koromban (tinikor).
2019. márc. 23. 14:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt tapasztalom, hogy az emberek indokolatlanul, olyan dolgok alapján válogatnak, amiről a másik fél nem tehet. Ha mindenkinek megadnák az esélyt, hogy megismerjék, lehet, hogy sokkal több, érdekesebb, különlegesebb barátságok jönnének létre. Nem tudom ez veled így van-e, de azt tudom javasolni, hogy ha valaki szeretne megismerni téged, ne utasítsd el, ne tűnj el csak azért, mert valami apróság nem tetszik.
2019. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban megkönnyítené a dolgot ha elmondanád hol élsz...
2019. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Budapesten.
2019. márc. 23. 14:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig érdekes dolgok iránt érdeklődsz. Nincs ezeknek egy jó csoportja sem, ahol lehetne barátkozni? Mert az engem is érdekelne, szintén budapestiként.
2019. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vree ***** válasza:

De hát vannak anime Con-ok, nem? :D És fórumok is. Ez nagyban meg kéne könnyítse majd’ minden más szubkultúrákhoz képest, ahol se rendezvények, se netes jelenlét.

Regisztálhatsz az Aoianime fórumra például, én ott vagyok tag. (Bár én nem vagyok annyira nagy rajongó.) szívesen látunk. :D Meetupokkal kapcsolatban szerintem sokan tudnak segíteni is ott neked.

2019. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
Az a baj az emberek arossz irányba változnak, sok haspólós magamutogató instás ribi, gondoltam az animés dolgokba amiket leírtál, elvileg visszahúzódó aranyos lányok vannak, de tapasztalatból mondom ott is csak a haspólós ribiskedős pózolgatás megy... Szóval minden ember változik sajnos ez igy van.. Bár én nem sokat változtam, igaz hogy ismerősök/barátok/család nélkül "nőttem fel" (18vagyok) de sose voltam olyan bulizgatós beképzelt önbizalommal boostolt barom mint a többiek. és egyáltalán nem tetszik amilyenek a korunkbeliek. Ugyan ez van mindenhol, a depressziós csoportba se depressziósok vannak hanem figyelembhiányos kislányok akik szintén mutogatják magukat és csak egy valamit akarnak (ahogy a fiuk is) a gamer csoportokba sincs már normális poszt ahogy elnézem.. igaz hogy sose voltak olyan baráti kapcsolataim/emlékeim mint másoknak, de ha akarnék se tudnék én se kezdeni magammal semmit, mert ebbe a világba én nem fogok beilleszkedni. Tudom hogy szar én is el vagyok keseredve egyedül, sose volt senkim se barátaim se barátnőm, ez nehéz mert mindenki olyan lesz mint a legtöbb, trendbe viselkedésbe változnak.. De muszáj bírni. Ha nem is nekem, mert én feladtam, de neked igen, lányoknak könnyebb ez az egész szerintem, csak meg kell találni az ilyen közösségekbe akivel elvagy megismerni, és talán neki is vannak még ismerősei akikkel kijössz talán
2019. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Singularity_amusing ***** válasza:
51%
Ha élőben nem megy annyira a bratyizás akkor próbáld meg a neten. Facen biztos millió számban vannak cosplayes illetve animés csoportok, szóval csak be kell lépned egybe, aztán ott úgy is meglátod, hogy vannak-e potenciális "barátjelöltek".
2019. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül a te hibád. Lehet hogy egyszerűen túl felszínesek voltak a barátaid és értik meg mások érzéseit. De nem zárható ki az sem hogy neked van valami olyan szokásod ami miatt nem keresik a társaságodat. Nem vádlásképp mondom csak vizsgáld meg magadat is.. egyébként én is keresek animés tagokat szvl lehetnénk barátok. Írj privátban :) 17/f
2019. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!