Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt más férfiak vagy...

Vannak itt más férfiak vagy fiúk is akik azért nem csajoznak mert elegük van?

Figyelt kérdés
Nekem elegem van a csajozásból.És szerintem nem is lesz barátnőm ha én kezdeményezek.Emlékszem,amikor régen még ismerkedtem,a lányok nem szerették ha leszólítottam őket,ugyanis úgy voltak vele,hogy majd ők jelzik ha valaki tetszik nekik,nem kell leszólítgatni őket,nem kell zavarni őket.Interneten már az ismert okok miatt nem lehet csajozni,így marad a magány,ami nem jó de talán még mindig jobb mint fölösleges köröket futni.Nem lehet minden fiúnak barátnője és nem is lesz olyan hogy minden fiúnak lesz nője.Én nem csajozok többet,mert nincs értelme.
2019. márc. 25. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelen.
2019. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Ennyi ésszel jobb is, ha nem zavarod a nőket.

Köszi!

2019. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem régen ha megtetszett egy lány pl.a buszon.Ha nem nézett rám,vagy rám nézett de nem adta a tudtomra hogy odamehetek hozzá,akkor azt már hagytam a francba.Most is kimehetnék az utcára ismerkedni,sok lány van odakint de nem lenne értelme csak időpocsékolás lenne.
2019. márc. 25. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Nah megjött a mindent megmondó ketteske :D
2019. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én így vagyok, bár az "elegem van" kifejezés azért túlzás, inkább úgy mondanám, hogy inaktív vagyok csajozás terén. Igazából annyira a nagy számok törvénye játszik, hogy nem érdemes ezzel túl sok energiát égetni. Legfeljebb a tindert gondoltam hogy lehet majd egyszer kipróbálom, de igazából lusta voltam még fényképet is csinálni hozzá, meg van most elég más dolgom, terveim, elfoglaltságaim.

Neten kívül amúgy meg szociális környezetben ismerik meg egymást a párok, úgyhogy ha egyszer úgy lesz, hogy valakivel random összeismerkedem és több is kialakul spontán, akkor legyen, amúgy meg nem érdemes erőlködni.

2019. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor aktív voltam, huszonvalahány lánnyal randiztam az internetről. Sajnos nem lett egyikből sem semmi, azóta (pár éve) hanyagolom a témát.
2019. márc. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én neten próbálkoztak, volt 3 randim és semmi sem lett belőle. Elégge kedvemet vette az egész ezért most hanyagolom és csak úgy vagyok és varom a sült galambot xd

19/F

2019. márc. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így látod. Szerintem arról lehet szó, hogy nagyon-nagyon arra öszpontosítasz, hogy a lány a barátnőd legyen. (Segíteni szeretnék, szóval nem becsmérlésből írom <3 )


Szoktál munka vagy iskola után (bocsi, nem ismerem a korod) elmenni kurzusokra, tanfolyamokra, szakkörökre, stb?


Én pl amikor gimis voltam Lányként rengeteg fiú barátom volt, mert énekkaros voltam, tanulmányi kirándulásokra mentem, versenyekre is.


Egyetemista koromban sok olyan kurzust vettem fel az egyetemen, ami más tanszlékekhez tartozott, iskolák utáni szakkörökre jártam. Rengeteg ismerősöm lett így, nagyon sok fiú barátom is lett.


Felnőttként ott voltak a kutyasuli, rajz szakkör, stb.


Egyrészt, jó móka, másrészt megismerkedhetsz másik nemü emberekkel és mélyülhet a kapcsolatotok.


Sok sikert kívánok, kedves kérdező!

2019. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!