Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lelehet élni egy életet...

Lelehet élni egy életet teljesen egyedül magányosan?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy komolyabb párkapcsolat és gyerekek nélkül.

27 éves vagyok voltak hosszabb kapcsolataim, de egyre inkább azt érzem, hogy ez az élet az ami vár rám. Valaki esetleg hasonló jár cipőben?


2019. márc. 26. 15:50
 1/9 A kérdező kommentje:
*hasonló cipőben jár
2019. márc. 26. 15:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Bár nem vagy még elkésve egy jó kapcsolathoz.
2019. márc. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
51%

Ne viccelj, még fiatal vagy! :)


Én is csak eddig maximum a billentyűzeten találtam meg a nagy Ő-t, de nem adom fel, pedig közöttünk van 13 év! :)


Csak bátorítani tudlak, hogy ne add fel! Amúgy ha rágörcsölsz, akkor sokkal rosszabb, én is beleestem sokáig ebbe a hibába! Felesleges, attól csak max. rosszabb lesz, nem? :)


Hobbikkal, barátokkal, közös élményekkel is lehet boldog*** életed és ha esetleg "beesik" a nagy Ő, akkor az meg extra! :)


***Igazából magadban kellene megtalálni először a boldogságot, akkor már sínen vagy, a többi meg jön! :)

2019. márc. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Nem, senki nem tapasztalt még ilyet mint te, senki nem jár hasonló cipőben.

Csak napjában 5 kérdés születik ebben a témában. De azért jó, hogy lett egy új. Biztos leírnak tanácsként olyan új dolgot amit a korábbi kérdésekhez nem.


Komolyan, minek szemetelik tele az oldal ugyanolyan kérdésekkel a visszaolvasás helyett?

Inkább írd azt, hogy csak egy kis lelki törődésre vágysz.

2019. márc. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, csak kicsit idősebben. Lehet így élni, és azt mondom, hogy még csak nem is keserűen. Meg kell találnod azt ami örömet okoz, ne csak a párkapcsolatban lásd a boldogságod forrását. Egyébként meg úgyis jönnek magától a lehetőségek, addig meg élvezd ki az egyedüllét adta örömöket.
2019. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyerek nélkül biztosan.

Ha fizetnének sem kellene.

2019. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy tizessel vagyok több, mint a kérdező. Sosem volt még párkapcsolatom, tehát lehet... (F)
2019. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha így jól érzed magad, akkor igen lehet.

Ha meg nem, akkor valamelyik jövőbeli kapcsolatod majdcsak összejön, és vége lesz a magánynak. Ne keseredj el, nem találja meg mindenki 20 évesen a párját.

2019. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.De itt vagyunk mi, akik hasonló cipőben járnak.Velünk mindig tudsz beszélni, szóval máris kevésbé vagy magányos:)
2020. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!