Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem azt, hogy a halál...

Miért érzem azt, hogy a halál hatalmas megkönnyebbülést okozna?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még, 24 éves, sajnos nincs valami jó életem, szinte az élet minden területén kudarcot vallottam.


Azt érzem, hogy a halál megkönnyebbülést okozna, nem az öngyilkosságra gondolok, hanem csak egyszerűen arra, hogyha meghalnék, milyen tökéletes lenne, és amikor erre gondolok, már sajnos csak ez tud eltölteni boldogsággal.


2019. márc. 27. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel akkor semmiért se kéne erőfeszítést tenned.

és mi van ha azért vagy itt, hogy megoldd azokat a dolgokat, amik elől elmenekülnél, ha olyan készségeket akartál magadévá tenni, amiket ezen próbák révén szerezhetsz meg. Üres kézzel akarsz "visszamenni"?

2019. márc. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerinzrm nem tudsz örülni az élet apeó örömeinek pl napsütés, kék ég
2019. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok kérdező! Alacsony energia szintem van mindennap! Én is sokat gondolok a halálra 23 évesen..
2019. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!