Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Utalom magam, mit tehetnek?

Utalom magam, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Olyan egyszeru es atlagos vagyok de nem is ez bant, hanem, hogy levegonek neznek. A csaladom elvalt anyam a masodik ferjetol sokkal jibban szereti a "kis edes gyerekeket" igazi apamat csak a munka erdekli barataim nincsenek mert nem vagyok bulizos es cikinek is tartatanak a magassagom(145 cm)miatt es ha ez nem lenne eleg kover vagyok. Nem erzem jol magam a borombe sehigy nem tudok fogyni es semmi cel se motival. A fiuk szerintem undorodnak tolem baratom se volt. 145 cm es 57 kg... mit tegyek az eletemmel? Minden teren utalom magam ezen a pszichologus ugyse tud segiteni 18l
2019. márc. 27. 18:22
 1/4 spok ***** válasza:
100%

Szia! Láthatóan téged csak a negatív gondolatok, érzelmek hajtanak. Butaság azt mondani, hogy a fiúk undorodnak tőled, mert ők másképp látnak téged, mint ahogy te látod magadat. Egyébként is, 145 centi magassághoz az 57 kg nem számottevő túlsúly.

Szerintem apróbb célokat lenne érdemes kitűznöd magadnak először. Magamból indulok ki, én azt tenném, hogy kijárnék egyedül sétálni valami nyugis helyre, zöld környezetbe, ahol senki nincs körülöttem. Így kicsit tisztába tudnád tenni a gondolataidat, és azt is, hogy ki is vagy valójában. Ha ez mellé beiktatsz valamiféle testmozgást, akkor tulajdonképpen egy láncreakciót indítasz el. Persze ennek az elkezdése nem egyszerű, kell hozzá akaraterő és elszántság, de bármihez meg lehet tenni az első lépést. Szóval ezzel be is indíthatsz akár egy láncreakciót. Hiszen odafigyelsz egyaránt a saját gondolataidra, kontrollálod azokat, emellett például futsz is, 1-2 héten belül látványosan el kezdesz változni, ami már önmagadnak is egy önbizalom boost lesz, a siker pedig sikert halmoz. Megnyílhatsz a világnak, megnyílhatsz a közvetlen környezetednek. Nem könnyű változni, de az egész élet a folyamatos változáson, alkalmazkodáson alapul.

Mindaz amit leírtam, persze nem biztos, hogy teljesen átültethető a te helyzetedre. Csupán annyit szerettem volna mindezzel mondani, az a lényege az egésznek, hogy el kell hinned, nem vagy te rossz, mint ahogyan te mégis beállítod magad annak. Kétségbe vagy esve, elveszettnek érzed magad, de ez bárkivel előfordulhat.

Ha egyszer észreveszed, megtapasztalod, látod visszajelzések alapján, és elfogadod, hogy szerethető vagy, egy csapásra megvilágosodsz hogy mennyien is szeretnek téged.

Fel a fejjel, biztos vagyok benne, hogy erős vagy! :)

21F

2019. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! :)

Az osztályunkban volt egy lány, aki kb 170cm és 100+kg volt. Imádjuk jelenleg is, pedig 2 éve már, hogy elballagtunk. Aki nem volt ölelgetős típus, ő még azt is megölelte. Igazi szeretbomba, mindenki ismerte a suliban és a koliban is.

Soha eszünkbe nem jutott volna bántani őt a külseje miatt, ő így volt az, aki.

Sohasem mutatta magát olyannak, amilyen igazából sosem szokott lenni. Mindig önmagát adta. Szeret nevetni, pletyizni, jó humora van és nagyon jószívű lány.

Az ő történtével csak arra akartam célozni, hogy függetlenül attól, hogy neki otthon milyen nehéz (édesapja betegségben halt meg, anyukája beteg) ő mégis pozitívan áll a világhoz és az emberekhez is természetesen, s csodák csodájára ezt szépen vissza is kapja :)

Csak a hozzáállásodon kell szerintem változtatni, (mint oly sok embernek) és máris olyan lesz, mintha új világba léptél volna :)

Szurkolok neked, kérdező :)

2019. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem meg nem vagy kövér
2019. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem undorodnak. Én biztos nem ! 😍
2019. márc. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!