Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy mióta anyám...

Normális, hogy mióta anyám krónikusan súlyos beteg azóta egyáltalán nem érdekelnek a lányok?

Figyelt kérdés
Eddig se volt barátnőm, de azért megnéztem őket, mert volt bennem némi libidó és érzelem, de az utóbbi időben teljesen elhidegültem. Úgy érzem, hogy senkihez semmi közöm, nem érdekel senki, a tanulmányaimat is le****om és nem is tudok a szakdogámra se koncentrálni. Semmi nem érdekel. Alig van órám, délben felkelek, anyámra ránézek óránként, nézek ki a fejemből miközben görgetem az oldalakat a neten és eltelnek a napok.

2019. márc. 28. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ugyan ilyen közömbös vagyok. Ez valami betegség?
2019. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megvisel anyád súlyos betegsége. Nekem sem lenne libidóm. Lehúz téged a betegsége, ez természetes reakció. Nekem sem lenne kedvem semmihez.
2019. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, érthető a dolog. Vannak az életben feladatok, amik fontosak, így automatikusan "lekapcsolódik" más olyan dolgok az emberben, ami akkor, ott nem releváns a helyzethez.
2019. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális, de valahogy tenni kell ellene, mert különben rámegy az életed. Nekem ráment.
2019. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia

Megkérdezhetem, hogy neked, hogy ment rá az életed? Mi történt pontosan?

2019. márc. 28. 23:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális. Én is ápoltam hozzátartozót, megviseli az embert nagyon.
2019. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!