Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy élnek az olyan emberek...

Hogy élnek az olyan emberek akiknek nincsenek barátaik?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%
Sehogy.
2019. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Én jól . Ráuntam 1oen évek alatt arra hogy unalmukba panaszkodni vagy menőzni esetleg égető segìtség miatt pénzért keresnek fel . Vissza segítségre csekély létszámban voltak hajlandók . Egyedül vagy a testben az életben mindenhol , ez fix a többi illúzió mellett . Megszokható nincs igényem senkire .
2019. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
25%
Sz@r.
2019. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Megoldom okosban. Egyedül járkálok a városban, megpróbálom megtalálni és élvezni az apró örömöket és emiatt néha még szóba is elegyedek egy-egy emberrel az utcán. Tehát félig-meddig olyan mintha lennének, de mégse (bár az egyik ember akivel így szóba elegyedtem szerintem megkedvelt, de barátságnak még nem hívnám).
2019. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Munka, olvasás, netezés, takarítás, ügyintézés, néha utazás, semmitevés, tanulás, stb. És ez forog felváltva...
2019. márc. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár vannak barátaim, de jellemzően "nem érnek rám" mert párjukkal, más barátaikkal vannak.


Én kirándulok, túrázom, sétálok erdőben, városban, vagy vezetek mostanában. Lassan jön a bicikli szezon is, sorozatok, autósportok is felélednek. Múzeumok is nyitnak. Annyi lehetőség van kikapcsolódásra, hogy egyedül is lekötöm magam.

2019. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Meg lehet szokni. Én már jó ideje nem vágyom társaságra. Úgy érzem csak teher lenne számomra.
2019. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Nu, págágyí válasza:
47%
Magányosan,unalmasan telnek a napjai...
2019. márc. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Itthon ülök netezek, filmeket nézek, néha videojátékokkal játszom és könyvet olvasok. Ha kimozdulok, akkor az a sétálást, bevásárlást, futást jelenti. Szörnyű a magányos lét, és egyre inkább azt érzem, hogy esélyem sincs barátkozni, pláne barátnőt találni.
2019. márc. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanúgy, mint azok, akiknek barátaik vannak, csak kevesebb gonddal és több szabadidővel.
2019. márc. 31. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!