Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan hívjak el egy lányt...

Hogyan hívjak el egy lányt randira úgy, hogy nagy eséllyel igent mondom?

Figyelt kérdés
Fontos lenne hogy randizzon velem,mert az a lány akivel találkozni akarok különleges számomra.Nem csak egy lány a sok közül,hanem annál sokkal több.Fontos lenne,hogy igent mondjon a randira.
2019. márc. 30. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

“Eljönnél velem egy italra/vacsorára/stb?

Ha bejössz neki úgyis igent mond,ha meg nem akkor nincs az a varázsmondat ami beválna

2019. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy bejövök e neki.Biztos hogy kedvel de az még kevés.Én szeretnék vele összejönni,nála jobbat úgyse fogok találni.Tudja hogy szeretem mert már többször is írtam neki.
2019. márc. 30. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
neked már nem kell igent mondanod, ha elhívod
2019. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne parázd túl, hívjad!


Ha alapvetően szimpatikus vagy neki, akkor egy kis bénázás beleférhet. Ha nem vagy szimpatikus, akkor hat ökörrel sem fogod tudni elvonszolni randira.

2019. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlgondolni nem érdemes, persze nyálas szöveget ne mondj, hanem próbáld meg minél határozottabban elhívni valami találkozásra. Illetve jobb verzió, ha előtte beszélgettek valamiről, és mondjuk témába hozod hogy akarsz ide oda menni, és aztán hogy nincs e kedve kiruccanni.
2019. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Clay Morrow ***** válasza:
Érvényesüljön nálad az 1 & 2 szabály és akkor tuti lesz :)
2019. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!