Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan hogy valakinek örök...

Van olyan hogy valakinek örök magány jut?

Figyelt kérdés

Én mindig is nagyon magányos voltam, sosem voltak barátaim, iskolában mindig bántottak. Barátnő sem volt sosem.

Hiába szertnék ezen változtatni, nem tudok. Valamiért nincs meg bennem az ami kell ahhoz hogy szociális életem legyen. Nem vagyok beszédes, sokszor félek megszolalni, mert attól félek hogy hülyének néznek amiatt amit mondok.

Komolyan mondom hogy úgy érzem hogy nekem az élet azt akarja hogy örökre magányos legyek.

Ráadásul a külsőm sem valami jó, hogy csak úgy megfogja a lányokat. Hiába sportolok sokat, és eszem állandóan, 1 kilót nem hízok.

A munkámat szeretem és igazából az éltet, hogy később ha minden jól megy akkor azt csinálhatom amire már rég óta vágyom.


De nagyon zavar az hogy ennyire nincs szociális életem. És mi van akkor ha sosem lesz barátnőm, és gyerekem. Mert én nagyon szeretnék...


Van olyan hogy valaki örökre maganyos marad szerintetek?


Köszi a válaszokat :)

21f


2019. márc. 31. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden elő fordulhat, ugyan ilyen volt nekem is az életem a suliban sajnos, nekem sem volt még, mint ha én írnám, én sem merek megszólalni.

Nem szabadna hogy ezt érezd, ilyenkor gondolj másra, tervezd meg hogyan is fogsz barátokat, barát nőt szerezni.

Ha komolyan gondolod az edzést menj el egy edzőhöz és kérj tőle tanácsot,nyilván nem lesz ingyen de legalább valahol el kell kezdeni, például ír neked edzés tervet el mondja hogyan is csináld, miből mennyit? stb..

Én mostani majd a fegyencedzés című könyvet fogom meg venni és meg próbálom azt :-)

Ez csak így kíváncsiságból, milyen munka az? :-)

Olvass önfejlesztési könyveket,fogadd el magad vagy változtass magadon ha nem tetszik valami, légy magabiztos ha észre veszi a nő hogy nem vagy az nagy valószínűséggel nem téged választ.

Jó lenne ha lehetnénk barátok de sajnos a távolság mindig közbe szól, bár ki tudja lehet hogy itt laksz nem olyan messze? :-)

21F

2019. ápr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik. Itt vagyok.
2019. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Meglepően sokan vannak hasonló helyzetben. Mindenképpen drasztikus változtatásokra van szükség, sohasem könnyű az ilyenekből kilábalni. Rengeteg hasznos olvasmányt/tanácsot találsz az interneten, mindenképpen foglalkozz vele többet, valószínűleg a nagy megfejtés nem a Gyakorikérdéseken fog érkezni.

Én azt tudnám tanácsolni, hogy ne gondold túl a dolgot (persze ezt könnyű mondani), mozdulj ki, próbálj meg új emberekkel beszélgetni. Ez mondjuk lehetetlen így, de ezen a szálon kell elindulni. Mivel fiatal vagy, ezért játszik a bulizás, ahol meglepően könnyű új ismerősöket találni. Főleg ha alkoholt fogyasztasz. Hasonlóan működhet, ha online próbálkozol barátkozni. Ez sem egyszerű, és mégkevésbé tartós, de a jó kommunikációs készségeket el lehet sajátítani.

2019. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!