Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék osztálytársként?

Mit tehetnék osztálytársként?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. Van egy osztálytársam, aki semmilyen programra nem jött el, pedig mindig megígérte, aztán utolsó pillanatban lemondta. Most ott tart, hogy nem szeretne érettségizni. Lehet, hogy emiatt nem vett részt sem szalagavatón, és még tablófotózásra sem ment el?

2019. ápr. 2. 20:05
 1/4 Neni83 válasza:
100%

Lelki gond,vagy anyagi,esetleg szülői nyomás?

Lehet kicsit antiszociális,vagy feszélyezve van.

Segíteni csak úgy tudsz,hogy benne is megvan erre a hajlam

Iskoladoki,védőnő,vagy pszichologus

2019. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mondjuk az egésznek van egy háttértörténete.

Elvileg mielőtt 11. év elején átjött volna hozzánk, több iskolát is megjárt. Mesélt a tanárok, s ebből kifolyólagos osztálytársak kiközösítésről. Viszont mióta nálunk van, valahogy nehéz elhinni, ugyanis itt kezdetektől fogva csak akkor beszélget, ha oda mennek hozzá, amúgy folyton csak a telefonját nyomja, valamint nem mer beszélni, felelni az osztály előtt.

Viszont egyszer megkérdezte tőlem, hogy én is fogyatékosnak gondolom-e, mivel a tanárok úgy kezelik.

2019. ápr. 2. 21:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ofő küldte, de nem bízik bennük, ugyanis van már negatív tapasztalata.
2019. ápr. 2. 21:08
 4/4 anonim válasza:
Lol az ember nem gondolná hogy vannak még ilyen emberek is akik hátsó szándék nélkül segíteni akarnak másoknak. Én is kicsit antiszoc voltam a gimiben és nekem jól jött volna egy barát aki ilyen segítőkész,mert emiatt én is kihagytam egy évet,de szerencsére az ember tud változni ha akar és tesz is érte. De amúgy nagyon jó ember vagy gratula. Én azt mondanám hogy jelenleg nem igazán tudsz segíteni,de ez idővel változhat.
2019. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!