Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol vannak a kétségbeesett...

Hol vannak a kétségbeesett egyedülálló nők?

Figyelt kérdés
Most komolyan a net tele van forever alone pasikkal de nőktől ugyanezeket a gondokat nem látom fórumokon vagy akár itt a gyakorin. Pedig a számokból adódóan közöttük is kb. ugyanannyi kéne legyen akinek már régóta nincs pasija vagy soha nem is volt.(bármilyen ismerkedős/párkeresős/szexkeresős oldalon 10 pasira ha jut egy nő)
2019. ápr. 6. 23:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
11%
Nők fele homoszexuális, mit vársz.
2019. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
67%
Mert egy nő nincs rászorulva netes ismerkedésre.
2019. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Ez így baromi jól hangzik amit írtok de feltételezve, hogy a pasik többsége nem kúrja végig a fél falut azt hinné az ember, hogy elég sok nő van akinek nincs kapcsolata.(nem jön ki a matek, elve nőknél kevesebb a leszbikus mint pasiknál a meleg) Sőt mondok durvábbat nők között is vannak csúnyák, gátlásosak most akkor nekik mivel van több esélyük párt találni mint egy pasinak?
2019. ápr. 6. 23:33
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők nem annyira szexcentrikusak, mint a férfiak. És aki mégis az, az pont ezért, mert férfiből a nagy részük nyitott szexre könnyen találnak.


Nőknek a hosszú távú érzelmi kapcsolat a nehéz. Azt meg nem lehet kétségbeesetten találni.

2019. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Miss Endzsi ***** válasza:
67%
A sarokban sírnak.
2019. ápr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem rinyálnak annyit itt gyakorin, mint a férfiak, de attól még vannak.
2019. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

#4 rendben hosszútávú érzelmi kapcsolatot keresnek. DE HOL?

Mert társkeresőkön is a pasik vannak masszív többségben. Pl. badoon múltkor belöktem, hogy pasikat is keresek kb. 1 perc alatt 5-en akartak felszedni míg ha a korosztályomban keresek nőket akkor alig találok. (mondjuk tényleg azt írják, hogy komoly kapcsolatot keresnek de akkor is sokkal nagyobb számban kéne legyenek)

2019. ápr. 7. 00:27
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

Itt vagyok, mi van? Ja bocs, mégse. Kétségbeesett nem vagyok, nem kell pasi, nem hiányzik a dugás. Társ, támasz jól jönne, de ilyen helyen ilyen feladatra alkalmas egyént nem lehet találni. Elég a hozzászólásokat meg a kérdéseket megnézni...

Szóval mielőtt bárki az üzenetküldős gombbal szemezne: ne! Nem azért írtam, csak hogy lássátok. Magányos van. Kétségbeesett is biztos van köztük. Egyik egykori, mára eltávolodott barátnőm annyira az volt, hogy egy végtelenül undorító jellemű hímmel is beérte, aki bántotta is, és emellé még bűn ronda is - na én ilyen nem leszek. Viszont ez a sok lúzer hozzászólás felpiszkált annyira, hogy jelezzem, vannak ám nők, csak max nem kíváncsiak rátok. Lehet, okkal.

2019. ápr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy ebben tényleg van valami. Főleg, hogy szerintem a szingli férfiak többsége egyáltalán nem is nyavajog. Én is egyedül vagyok amúgy. Egy csomó férfi ismerősöm, barátok is vannak egyedül. Érdekes, egy szingli nőt nem is nagyon ismerek, mindegyiknek van valakije, és boldog... De férfiak közül meg Senkit sem hallottam panaszkodni sem én nem panaszkodom. Senki sincs kétségbeesve.

Férfiak amúgy jobban bírják az életét egyedül, nekünk nincs olyan érzelmi kényszer hogy folyamatosan egy párkapcsolatban legyünk. Ez nyilván sokaknál nem így van, meg ennél komplikaltabb, de szerintem általában egy férfi jobban tűri az egyedüllét, mint egy nő.

Ja itt gyakorin van egy tömb aki csak okol, bánt, kétségbeesik, és ezt így körbe-körbe írogatják, ez nem felel meg a valóságnak.

2019. ápr. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
22%
Ez feltűnt már nekem is. Megoldják 1-2 mingli kalanddal...
2019. ápr. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!