Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A kiközösítés oka lehet ez...

A kiközösítés oka lehet ez egy közösségben?

Figyelt kérdés

Gondjaim vannak a köszönéssel, ha elmegyek valaki mellett akit jól ismerek annak persze köszönök, de vannak helyzetek amikor nem jön ki egyszerűen belőlem a köszönés. Még akkor se, ha szeretnék köszönni amúgy. Mondjuk bemegyek az egyetemen egy helyiségbe, ott vannak a többiek, de nem is figyelnek rám elvannak egymással, akkor nem zavarom őket meg és elmegyek mellettük, úgyse figyelnek ide. Vagy van amikor utcán elmegy mellettem valaki, akiről utólag eszembe jut hogy ez lehet egy egyetemi társam volt, vagy esetleg valamelyik tanár, és én nem köszöntem neki, mert nem ismertem egyértelműen fel. Utcán nehezen ismerek fel másokat, ők meg felismernek engem és elvárják, hogy köszönjek.


Emiatt lehetek kiközösítve?

Vagy ez a köszönés dolog még nem indokolhatja ezt?


2019. ápr. 7. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Te onmagad kozosited ki, azzal, hogy ezen kattogsz. Kinemszarja le koszonsz vagy sem? Most tenyleg ebbol csinalsz lelki problemat? Koszonj ha ugy erzed ezen mulik - nem ezen mulik - de ha meg nem koszonsz akkor sincs semmi. Max azt gondoljak te ilyen magadnak valo vagy. Ha meg kikozositenek, akkor ez nem egyetem hanem ovoda...
2019. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utcán senki nem róhatja fel, nem vagy köteles felismerni őket civilben de amikor bemész akkor mégha nem is figyelnek egy sziasztokot illő volna kinyögni.
2019. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet ok. Mármint a többiek szemében elzárkózó, magának való embernek tűnsz és ezért nem foglalkoznak veled. Nem unszimpátia miatt nem érdekli őket a jelenléted, hanem mert te magad zárod el magad tőlük. A köszönés a nyitottság egyik jele, első lépés. Ha egy közösséghez tartozni szeretnél, ez a minimum. Lépj túl ezen a nem mersz köszönni dolgon, mert munkahelyen se lesz jó neked.
2019. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán, ez szimplán bunkóság, hiába cifrázzuk
2019. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!