Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha holnap meg kéne...

Mit tegyek ha holnap meg kéne szólítanom a lányt aki tetszik de félek?

Figyelt kérdés
Van egy bolt ahova mindennap járok vásárolni.Ott dolgozik a lány aki ma észrevette hogy tetszik nekem és ő is jól megnézett engem.Eddig is tetszett,de eddig nem vette észre nem is köszöntünk egymásnak.Holnap is megyek vásárolni de valamit most már mondanom kell neki.De mit tegyek ha egyszer félek megszólítani?
2019. ápr. 9. 17:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Próbálj arra gondolni, hogy csak haverkodni vagy beszélgetni szeretnél, nem függ az életed attól hogy mi történik. Nézz rá úgy mintha egy ismerősöd lenne és vele beszélnél. Szedd össze az elején miket mondanál, biztos segít hogy kevésbé görcsölj rajta.


Gondolj arra, hogyha nem mondasz semmit, esélyed sincs hogy történjen valami. Ha pedig megpróbáltad és nem lesz semmi belőle, ugyanott tartasz mint most, hogy nem beszéltek és nem lesz semmi. Jobb akkor már úgy felkelni, hogy megtetted amit szerettél volna, nem?


Ne arra fókuszálj hogy lesz-e valami a jövőben vele, akár barátság, akár több, arra figyelj hogy beszélgetnél egyet. Naponta százak beszélnek vele, akkor te is hozzá tudsz szólni.

2019. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell hogy ez egy nagyobb üzlet ahol többen dolgoznak és sokan járnak vásárolni. Majdnem mindennap ennél a lánynál fizetek,de eddig semleges voltam neki,egy vevő a sok közül.Ma viszont leesett neki hogy én gyakran járok oda és majdnem mindig nála fizetek.Percekig csak néztük egymást de nem szóltunk egymáshoz.
2019. ápr. 9. 18:08
 3/17 anonim ***** válasza:
"Szia! *fizetsz* Lenne kedved meginni később egy kávét?"
2019. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonymousreview60 ***** válasza:

1. Gondolj arra, hogy sokkal sz@Rabb lesz szembenézni azzal, hogy gyáván meg sem próbáltad, mint hogy férfiasan megpróbáltad, de esetleg kosarat kaptál.

2. Egy papíron legyen meg a telefonszámod, Messenger, mittudoménmilyen azonosítód, amit a kezébe nyomsz, ha nem mersz megszólalni, a kezébe adsz, ha meg mersz.

3. Esetleg egy felesnyi, nem erős szagú alkohol előtte.


Sok sikert!

2019. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom egyébként hogy én is szimpatikus vagyok neki.Olyan semleges volt a nézése is.Szerintem olyasmi járhatott a fejében hogy ki ez?Honnan ismerem?Mit néz?Akar valamit?Ilyesmikre gondolhatott.
2019. ápr. 9. 18:23
 6/17 anonim ***** válasza:

Akkor érd el, hogy az járjon a fejében, hogy "Ki ez a pasi? Vajon holnap is fogom látni?" (persze jó értelemben, amihez meg kell próbálnod)

Mit vesztesz vele? Max azt mondja, hogy nagyon aranyos vagy és köszöni, de nem megy bele a taliba/beszélgetésbe. Ha ez lenne akkor elmondhatod, hogy több vagy, mint a pasik 70%-a, mert megmertél szólítani egy csajt. Ki tudja mit hoz az élet, talán a jövendőbeli feleségedtől félsz :D

2019. ápr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már várom a holnapot hogy láthassam de félek is tőle.Már leesett neki hogy én ott egy törzsvásárló vagyok.Holnap ott fogunk állni szemtől szemben.Hacsak nem lesz véletlenül szabadnapos.
2019. ápr. 9. 19:21
 8/17 anonim ***** válasza:
"Percekig néztük egymást de nem szóltunk semmit"... Ijjaj more az kínos.
2019. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen,kellemetlen volt hogy csak néztem de nem mentem oda hozzá.Holnap muszáj lesz mondani valamit mert gyávának fog tartani.Vagy hülyének.
2019. ápr. 9. 21:07
 10/17 anonim ***** válasza:
Majd megírhatnád holnap a fejleményt :D kíváncsi vagyok.
2019. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!